اپلیکیشن حقوقی جاجل

274       1398/02/18


جاجل یک اپلیکیشن حقوقی است که به رفع مشکلات حقوقی شما کمک می نماید. این اپلیکیشن جامع با هدف کمک به هموطنان عزیز در زمینه های گوناگون حقوقی طراحی و تولید شده است. اپلیکیشن جاجل شامل قسمت های مختلفی است و این بخش ها به گونه ای طراحی شده اند تا پاسخگوی همه نیازهای حقوقی شما باشند.

شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که اپلیکیشن حقوقی چیست و برای چه کاری استفاده می شود. اپلیکیشن حقوقی به سوالاتی که برای شما در همه زمینه های حقوقی پیش می آید، پاسخ می دهد و به عنوان یک پایگاه کامل برای پیدا کردن وکیل مورد نظر، دفاتر اسناد رسمی، دفاتر پلیس به علاوه 10، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، موسسات حقوقی، مجموعه قوانین و خدمات حقوقی می باشد . اپلیکیشن جاجل، اپلیکیشن جامع حقوقی است که به شما کمک می کند تا مشکلات حقوقی خود را بهتر حل کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده باشد که در یک زمینه حقوقی برایتان مشکل یا سوالی پیش آمده است یا به دنبال وکیل، موسسه حقوقی و ... بوده اید. در این مواقع معمولا اولین گزینه ای که به فکر شما می رسد، جست و جو در اینترنت است تا به پاسخ سوال خود برسند. اما با این روش ممکن است برای سوال شما پاسخی پیدا نشود یا پاسخ بسیار گنگ و نامفهوم باشد. راه حل دوم این است که شما به یک وکیل یا مشاوره حقوقی مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنید که این راه حل بسیار منطقی و درست است اما ممکن است برای شما هزینه زیادی در بر داشته باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از اپلیکیشن حقوقی جاجل است.

شما می توانید با دریافت و نصب اپلیکیشن جاجل بر روی گوشی خود، به راحتی پاسخ سوالات حقوقی خود را در هر زمینه ای دریافت نمایید و از خدمات دیگر اپلیکیشن جاجل نیز استفاده نمایید. این اپلیکیشن با تلاش و کوشش جمع کثیری از جوانان و نخبگان در زمینه حقوقی و فن آوری اطلاعات و با هدف کمک به هموطنان عزیز در زمینه های حقوقی طراحی و تولید شده است. اپلیکیشن حقوقی جاجل از بخش های گوناگونی تشکیل شده است که هر بخش می تواند جوابگوی بسیاری از مسائل و مشکلات حقوقی شما باشد. در کشور ایران و در سایر کشورهای دنیا نیز اپلیکیشن های حقوقی بسیاری طراحی و تولید شده است اما این نرم افزارها خیلی کامل نیستند.

در واقع این دسته از نرم افزارها جوابگوی همه نیازهای حقوقی کاربران نیستند. اما اپلیکیشن حقوقی جاجل به نسبت سایر نرم افزارهای موجود در بازار، بسیار جامع تر و کامل تر است و این حاصل سال ها تحقیق و تلاش سازندگان اپلیکیشن حقوقی جاجل است.  برای ساخت و تولید این نرم افزار، گروهی از تحلیلگران و افراد متخصص در زمینه حقوقی، به جمع آوری نیازهای کاربران در حوزه حقوقی پرداخته اند تا نرم افزار همه نیازهای افراد را پوشش دهد. در واقع این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است تا با استفاده از آن، دیگر نیازی به مراجعه به منابع دیگر و سایر نرم افزارهای حقوقی نباشد. بنابراین هر آنچه را که کاربر از یک اپلیکیشن حقوقی نیاز دارد را می تواند در این اپلیکیشن جامع ببیند. این نرم افزار برای همه افراد و به خصوص دانشجویان حقوق، وکلا و حقوق دانان بسیار پرکاربرد و مناسب است. 

 
در اپلیکیشن حقوقی جاجل به چه سوالاتی پاسخ داده می شود؟

با نصب اپلیکیشن حقوقی جاجل بر روی گوشی خود می توانید پاسخ سوالات  خود در زمینه های مشاوره حقوقی کار، خانواده، کیفری، ثبت، تجارت، شهروندی، اداری، بین الملل، کسب و کار، بیمه و ... را دریافت کنید. پاسخ به سوالات شما کاملا شفاف و واضح است و این پاسخ ها شما را کاملا راهنمایی می کند تا مشکلات حقوقی خود را به شیوه ای صحیح، حل نمایید. این پاسخ ها بر اساس قانون اساسی کشور تنظیم شده اند و شما می توانید با جست و جو در حوزه مورد نظر خود، پاسخ سوال خود را از میان قوانین وضع شده کشور پیدا کنید.

 
اپلیکیشن حقوقی جاجل از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

 

اپلیکیشن حقوقی جاجل همانگونه که گفته شد بسیار جامع و کامل می باشد و شامل بخش های ذیل می باشد:

  • موسسه حقوقی : در این قسمت شما می توانید به راحتی لیستی از موسسات حقوقی معتبر و خوش نام در هر شهر را مشاهده کنید. بنابراین در صورت نیاز به استفاده از یک موسسه حقوقی معتبر در هر شهری از ایران، می توانید بر روی شهر مورد نظر کلیک کرده و لیستی از همه مشاوران حقوقی را مشاهده نمایید.
  • وکیل یاب : در این قسمت لیستی از وکلای بسیار مجرب دادگستری قرار داده شده است. وکیل یاب به شما کمک می کند تا در هر شهری از ایران که ساکن هستید، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. پس اگر شما برای رفع مشکل حقوقی خود به یک وکیل مجرب و زبده نیاز دارید، به راحتی می توانید با کلیک بر روی شهر مورد نظر خود، لیستی از وکلا را مشاهده نمایید.
  • دفاتر دولتی : در این قسمت بر اساس تفکیک هر شهر، می توانید لیستی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، دفاتر پلیس به علاوه 10 و دفاتر اسناد رسمی را مشاهده نمایید. پس اگر برای هر گونه مشکل قضایی و حقوقی خود نیاز به مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، پلیس به علاوه 10 و اسناد رسمی در شهر خود را دارید، می توانید به راحتی نزدیک ترین دفتر خدمات الکترونیک را در شهر خود پیدا نمایید.
  • خدمات حقوقی : این قسمت شامل کلیه خدمات حقوقی می باشد.
  • مجموعه قوانین : در این قسمت می توانید قانون اساسی، قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون مدنی، قانون صدور چک و ... را مشاهده نمایید و با کلیک بر روی هر یک از قسمت ها، ماده مورد نظر خود را پیدا کنید. این قسمت برای وکلا، دانشجویان حقوق و حقوق دانان بسیار مفید است. اما سایر افراد نیز با مراجعه به این قسمت و جست و جو در ماده های مختلف قانون، می توانند پاسخ سوالات و مشکلات حقوقی خود را به راحتی دریافت کنند. 

 
ویژگی های اپلیکیشن حقوقی جاجل

 

اپلیکیشن حقوقی جاجل بهترین و مناسب ترین نرم افزار جامع حقوقی است که با نصب آن شما می توانید به راحتی به تمامی دفتر وکالت، اسناد رسمی، پلیس به علاوه 10، خدمات الکترونیک قضایی، موسسات حقوقی، مجمعه قوانین حقوقی و قضایی کشور دسترسی پیدا کنید. از این اپلیکیشن حقوقی، همه افراد عادی که به نوعی درگیر مسائل حقوقی و قضایی هستند، میتوانند به راحتی استفاده کنند. این نرم افزار به راحتی بر روی گوشی نصب می شود و کار کردن با آن نیز بسیار راحت است. دیگر ویژگی های اپلیکیشن حقوقی جاجل عبارتند از:

  • طراحی ظاهری و گرافیکی این اپلیکیشن بسیار جذاب و کاربر پسند است.
  • امکان توسعه این اپلیکیشن و افزودن قسمت های دیگر به آن وجود دارد.
  • امکان دسترسی راحت به قسمت های مختلف برنامه وجود دارد.
  • این اپلیکیشن را به راحتی می توان از طریق اپلیکیشن بازار، سایت جاجل و سیب آپ دریافت و نصب نمود.

پس اگر شما نیز به دنبال یک اپلیکیشن حقوقی بسیار کاربردی و جامع هستید، فرصت را از دست ندهید و نرم افزار جاجل را دریافت نموده و از خدمات بی نظیر و متعدد آن بهره مند شوید. با استفاده از این نرم افزار شما به راحتی می توانید در هر جا و هر مکان از آن استفاده نمائید و پاسخ سوالات و مشکلات حقوقی خود را به راحتی پیدا کنید. همچنین با نصب برنامه جاجل، شما یک پایگاه جامع از دفاتر وکلا، موسسات حقوقی، دفاتر اسناد رسمی، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، دفاتر پلیس به علاوه 10، مجموعه قوانین و خدمات حقوقی خواهید داشت که به راحتی می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در مواقع نیاز از آن استخراج نمایید. امید است که با نصب این نرم افزار، گروه جاجل بتواند به مردم عزیز و شریف ایران کمک نموده و همگی مردم از حقوق قانونی خود در همه زمینه ها اطلاع پیدا کنند.