برترین اپلیکیشن حقوقی ایران

جاجل دسترسی آسان به اطلاعات حقوقی در ایران

جاجل ، یک اپلیکیشن جامع حقوقی است که هدفش دسترسی آسان کاربران به اطلاعات حقوقی می باشد

دانلود اپلیکیشن از اپل استور

اپل

دانلود از اپل استور فعلاً به دلیل تحریم غیر فعال می باشد. شما می توانید از سیب

لینک دانلود غیر فعال است
دانلود اپلیکیشن از کافه بازار

اندروید

دانلود از مارکت پلیس های اندروید

دانلود اپلیکیشن به صورت لینک مستقیم

لینک مستقیم

شمامی توانی به راحتی توسط لینک زیر ، فایل اپلیکیشن حقوقی جاجل را برای سیستم عامل اندروید دانلود کنید

دانلود لینک مستقیم

اپلیکیشن موبایل جاجل

همیشه تلاش کرده ایم چیکده ای از تجربیات و قوانین حقوقی را در قالب اطلاع رسانی های حقوقی در اختیار هم وطنان قرار دهیم. متاسفانه با شکایات بسیار زیادی از طرف همکاران و موسسه های حقوقی دیگر مواجه شده ایم. اما ما به اصل اطلاع رسانی و آگاه سازی همه عموم از حقوق خود اعتقاد داشته و تلاش می کنیم با رعایت کامل حقوق همکاران و عموم مردم به این مهم ادامه دهیم.

یک پلتفرم واحد

جاجل یک پلتفرم واحد برای تمامی دیوایس ها و سیستم عامل ها می باشد. یعنی شما با به روزرسانی یک نسخه، دیگر نسخه ها نیز آپدیت خواهد شد.

خدمات حقوقی

ما در اپلیکیشن حقوقی جاجل سعی کرده ایم تمامی خدمات حقوقی را ارائه کنیم. دسترسی به اطلاعات تمامی موسسات حقوقی و وکلای کشور بخشی از این خدمات است

همیشه به روز

اپلیکیشن جاجل نه تنهابه صورتنرم افزاری و کدنویسی همیشه در حال به روز رسانی میباشد بلکه اطلاعاتی مانند مشخصات تماس دفاتر قضایی نیز به روز است.

اپلیکیشن حقوقی جاجل
اپلیکیشن حقوقی جاجل

اپلیکیشن حقوقی جاجل

حتما برای شما هم پیش آمده باشد که در یک زمینه حقوقی برایتان مشکل یا سوالی پیش آمده است یا به دنبال وکیل، موسسه حقوقی و ... بوده اید. در این مواقع معمولا اولین گزینه ای که به فکر شما می رسد، جست و جو در اینترنت است تا به پاسخ سوال خود برسند. اما با این روش ممکن است برای سوال شما پاسخی پیدا نشود یا پاسخ بسیار گنگ و نامفهوم باشد. راه حل دوم این است که شما به یک وکیل یا مشاوره حقوقی مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنید که این راه حل بسیار منطقی و درست است اما ممکن است برای شما هزینه زیادی در بر داشته باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از اپلیکیشن حقوقی جاجل است.

اپلیکیشن حقوقی جاجل
اپلیکیشن حقوقی جاجل

پاسخ به سوالات حقوقی شما ، به راحتی!

شما می توانید با دریافت و نصب اپلیکیشن جاجل بر روی گوشی خود، به راحتی پاسخ سوالات حقوقی خود را در هر زمینه ای دریافت نمایید و از خدمات دیگر اپلیکیشن جاجل نیز استفاده نمایید. این اپلیکیشن با تلاش و کوشش جمع کثیری از جوانان و نخبگان در زمینه حقوقی و فن آوری اطلاعات و با هدف کمک به هموطنان عزیز در زمینه های حقوقی طراحی و تولید شده است. اپلیکیشن حقوقی جاجل از بخش های گوناگونی تشکیل شده است که هر بخش می تواند جوابگوی بسیاری از مسائل و مشکلات حقوقی شما باشد. در کشور ایران و در سایر کشورهای دنیا نیز اپلیکیشن های حقوقی بسیاری طراحی و تولید شده است اما این نرم افزارها خیلی کامل نیستند.

مقالات آموزشی

تیم جاجل همیشه سعی دارد که جدیدترین مقالات و آموزش ها را برای کاربران آماده نماید تا سطح دانش کاربران را نیز افزایش دهد

برنامه‌های خدمات قانونی در سطح دنیا

LawArticle

- 1398/07/02

برنامه‌های خدمات قانونی در سطح دنیا

اینجا فهرستی از برنامه‌های کاربردی خدمات قانونی تلفن هوشمند انتخاب‌شده است که برای متخصصین حقوقی و شاغلان قانونی بسیار کاربردی میباشند. 

ادامه مطلب . . .

نرم افزار جامع حقوقی میزانپ چگونه به شما کمک می کند؟

LawArticle

- 1398/06/31

نرم افزار جامع حقوقی میزانپ چگونه به شما کمک می کند؟

شما با نصب این نرم افزار جامع حقوقی روی موبایلتان می توانید به هر دفتر وکالتی که می خواهید، دفتر اسناد رسمی نزدیک به محل کار یا زندگیتان، دفتر ازدواج و طلاق، دفتر خدمات الکترونیکی، مجتمع های قضایی و دادگستری های سراسر کشور دسترسی پیدا کنید.

ادامه مطلب . . .

اپلیکیشن پلیس + ۱۰ را چقدر می شناسید؟

LawArticle

- 1398/06/30

اپلیکیشن پلیس + ۱۰ را چقدر می شناسید؟

یکی از پرمراجعه ترین مراکز در کشور ایران، نیروی انتظامی می باشد. نیروی انتظامی علاوه بر برقراری نظم در شهر و کشور، خدمات بسیار ارزنده دیگری را نیز ارائه می دهد.

ادامه مطلب . . .

همیشه به روزیم!

دانلود اپلیکیشن

دانلود جدید ترین نسخه اپلیکیشن حقوقی جاجل از مارکت پلیس های معتبر