برنامه‌های خدمات قانونی در سطح دنیا

اینجا فهرستی از برنامه‌های کاربردی خدمات قانونی تلفن هوشمند انتخاب‌شده است که برای متخصصین حقوقی و شاغلان قانونی بسیار کاربردی میباشند. برنامه‌های خدمات قانونی را میتوان با جست‌وجو در گوگل پلی، دستگاه‌های اندروید، بلک بری، فروشگاه برنامه‌های کاربردی، آیفون و iPads پیدا کرد.

برنامه‌های خدمات قانونی انگلستان

  • Appfever

این برنامه‌های کاربردی در زمینه خدمات قانونی توسعه یافته برای دستگاه‌های اندروید خدمات متنی کاملی از قوانین بریتانیا را ارائه می‌دهد.

جست‌وجو در این برنامه خدمات قانونی، امکان دسترسی به اطلاعات مفصل در مورد هر دادگاه در انگلستان و ولز را فراهم می‌کند و اطلاعاتی از جمله آدرس‌ها، نقشه‌ها، مسیرها و پارکینگ و جزئیات تماس را فراهم می‌کند. این محصول برای سیستم عامل iOS، اندروید و بلک بری موجود است و قیمت آن حدوداً ۱.۹۹ پوند می‌باشد.

این برنامه خدمات قانونی برای گوشی‌های آیفون و آیپد است که امکان دسترسی به متن اصلاح‌ شده بیشتر قوانین اولیه مصوب در انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی را برای شما فراهم می‌کند. قانون ارائه‌ شده توسط این برنامه خدمات قانونی مستقیماً از آرشیو ملی تأمین می‌شود و نسخه آن به صورت آفلاین قابل استفاده است. اولین نسخه به عنوان تست برای هفت روز رایگان می‌باشد و پس از آن اشتراک سالانه به قیمت ۴۹.۹۹ پوند است و اشتراک مادام‌العمر آن ۱۴۹.۹۹ پوند است.

یک برنامه خدمات قانونی برای گوشی‌های آیفون و آیپد است که اطلاعات قانونی را برای دانش‌آموزان در گستره‌ای از زمینه‌های متفاوت قانون از جمله قانون تجارت، قانون اتحادیه اروپا و قانون استخدام، فراهم می‌کند. برای موضوعات فردی می‌توان یک نسخه اولیه از این برنامه خدمات قانونی با هزینه ۲.۴۹ پوند خریداری نمود و برای مدت زمان کمی از آن به صورت رایگان بهره برد.

این برنامه خدمات قانونی یک مکان‌یاب قانونی است که به کاربران برای یافتن منابع آنلاین مناسب برای یک سری گزارش حقوقی خاص، مجله حقوقی یا بخشی از قانون، طراحی شده است. این برنامه خدمات قانونی سایت‌های رایگان و اشتراک‌ها را پوشش می‌دهد. این محصول برای گوشی‌های با سیستم عامل هوشمند iOS  و اندروید پیاده‌سازی شده و قیمت آن حدوداً ۱.۹۵ یورو است.

برنامه‌های خدمات قانونی در اروپا

این برنامه خدمات قانونی یک برنامه کاملاً رایگان است که امکان دسترسی به قوانین، اسناد قانونی و قانون‌گذاری را فراهم می‌کند و این قوانین توسط دفتر دادستان ‌کل کشور ارائه می‌شود. این محصول برای گوشی‌های موبایل با سیستم عامل iOS و اندروید موجود است.

این برنامه خدمات قانونی یک برنامه کاربردی برای گوشی‌های آیفون و آیپد است که تعاریف اصطلاحات اتحادیه اروپا و واژه‌های اختصاری را همراه با لینک‌هایی به وب سایت و مطالب مرتبط فراهم می‌کند و قیمت آن ۱.۴۹ پوند است.

این برنامه خدمات قانونی به صورت رایگان توسط کمیسیون اروپا ارائه شده و هزاران منبع خبری را در بیش از ۷۰ زبان تحت نظارت دارد و دیدگاهی منحصر به فرد و مستقل از آنچه که در حال حاضر در جهان گزارش می‌شود را ارائه می‌دهد. این محصول برای گوشی‌های iOS و اندروید موجود است.

این برنامه خدمات قانونی یک برنامه آنلاین و رایگان است که برای دسترسی به مجله اخبار آلمان استفاده می‌شود. این محصول برای گوشی‌های با سیستم عامل iOS و اندروید موجود می‌باشد.

این برنامه خدمات قانونی یک برنامه توسعه‌دهنده است و یک سری برنامه‌های رایگان را ارائه می‌دهد که دسترسی به قانون اساسی و کدها را از اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و بریتانیا فراهم می‌کند. این محصول برای گوشی‌های با سیستم عامل iOS و اندروید موجود است.

برنامه‌های خدمات قانونی آمریکا

این برنامه یک برنامه خدمات قانونی رایگان برای گوشی‌های آیفون و آیپد است که خلاصه‌ای از آخرین اخبار قانونی، تحلیل و مقالات عمیق از مجله کانون وکلای آمریکا را ارائه می‌دهد.

برنامه دیکشنری قانون سیاه حقوقی آمریکا به عنوان یکی از برنامه‌های خدمات قانونی می‌باشد که سازگار با گوشی‌های آیفون و آیپد است و با ارجاعات متقابل و تلفظ صوتی همراه است. قیمت این برنامه ۵۴.۹۹ دلار می‌باشد.

این برنامه خدمات قانونی کاملاً رایگان بوده و با گوشی‌های آیفون و آیپد که منابع اطلاعاتی را در مورد حوزه‌های انتخاب‌شده منتشر می‌کنند، طراحی شده است. این برنامه، برنامه‌ای است که توسط وکلا طراحی‌ شده، برای وکلایی که هزاران سایت خبری قانونی را اسکن می‌کنند و مقالاتی که مهم است را سازماندهی می‌کنند.

این برنامه خدمات قانونی قابلیت دسترسی رایگان به نسخه روزانه ثبت برای گوشی‌های آیفون و آیپد را ارائه می‌دهد. این برنامه توسط کتابخانه کنگره ایجاد شده و با استفاده از اطلاعات توسط دفتر شهردار مجلس نمایندگان ایالات ‌متحده، دفتر دبیر مجلس سنا و دفتر کار دولت ارائه ‌شده است.

این برنامه یک کتابخانه مجازی با بیش از ۳۰ کتاب است که اغلب به صورت مکرر از فدرال، تگزاس، کالیفرنیا، فلوریدا، دلاور و اساسنامه نیویورک استفاده می‌کنند. بعد از استفاده از نسخه ۳۰ روزه و رایگان آن می‌توانید  به دنبال آن یک اشتراک ماهانه‌ای به قیمت ۰.۹۹ دلار به ازای هر کتاب خریداری کنید. این محصول برای سیستم عامل‌های iOS، اندروید و بلک بری موجود است.

  • USC

این برنامه خدمات قانونی دسترسی به کد ایالات متحده را در فرمت خاصی برای آیپد فراهم می‌کند.

این برنامه تحلیل و تفسیر توسط کتابخانه کنگره ایجاد شده و به صورت رایگان و برای گوشی‌های آیفون و آیپد یک نسخه سیار از قانون اساسی ایالات ‌متحده آمریکا را ارائه می‌دهد. تحلیل و تفسیر این برنامه در واقع یک رساله قانونی تحلیلی جامع است که توسط وکلای سرویس تحقیقات کنگره در مسیر مجلس سنای آمریکا آماده شده ‌است.

برنامه‌های خدمات قانونی برای تحقیقات عمومی

امکان دسترسی رایگان به اخبار کنونی از  BBCبا کانال اخبار بی‌بی‌سی پخش زنده، ویژگی‌های اجتماعی و اشخاص شخصی را فراهم می‌کند تا شما بتوانید گروه‌های خبری را برای متناسب کردن علایق خود دسته‌بندی کنید و این برنامه را برای سیستم عامل iOS، اندروید و دستگاه‌های بلک بری فراهم می‌کند.

  • Dropbox

یک سیستم ذخیره‌سازی الکترونیکی آنلاین برای به اشتراک‌گذاری و ذخیره پرونده‌ها به طور ایمن در چندین ماشین می‌باشد. هر چیزی را که شما با استفاده از Dropbox ذخیره کنید به طور خودکار روی تمام کامپیوترهای مرتبط با موبایل، تلفن‌های همراه و وب سایت Dropbox ظاهر خواهد شد. این برنامه امکان تقسیم کردن پیوندها یا پوشه‌ها بین کاربران چندگانه را فراهم می‌کند و فضایی به اندازه ۲ گیگابایت که رایگان است را برای نگهداری بیشتر طرح‌ها به کاربران خود ارائه می‌دهد.

نمایشگر قانونی یک نمایشگر فایل‌های PDF است که برای پشتیبانی از مرور PDF ها در آیپد طراحی شده‌است. این برنامه خدمات قانونی به شما این امکان را می‌دهد که متن را بخوانید، متن را کپی کنید و آنها را در فرمت PDF  ذخیره کنید. قیمت این برنامه ۴.۹۹ دلار است.

جست‌وجوی سریع زبان انگلیسی آکسفورد امکان دسترسی آزاد به محتوا را از فرهنگ لغت آکسفورد در فرهنگ انگلیسی و فرهنگ آکسفورد جدید فراهم می‌کند. این محصول برای سیستم عامل اندروید و iOS موجود است.

اشتراک‌ها در خدمات قانونی

بسیاری از خدمات اشتراک به مجلات قانونی، گزارش‌های حقوقی یا پایگاه‌های اطلاعاتی دیگر برنامه‌های رایگان را ارائه می‌دهند که محتوای مشترک را از طریق یک وسیله تلفن همراه ایجاد می‌کنند.

 

 

 

 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی