از وکیل هوشمند چه می‌دانید و چند وکیل هوشمند در سطح دنیا را بشناسید

آگاهی حقوقی مهم ترین موضوعی است که در سطح دنیا نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شاید ندانسته خسارت زیادی را متضرر شده باشید و یا در بسیاری از کارها وارد نمی شوید چون از مسائل حقوقی آن بی اطلاع هستید.وکیل هوشمند شما چه کسی می باشد؟ وکیل هوشمند نرم افزاری حقوقی است که بر روی دستگاه های هوشمند راه اندازی شده و به گونه ای هوشمندانه کارهای حقوقی شما را پیگیری و خدمات لازم را ارائه می دهد.

علاوه بر این یک وکیل هوشمند می تواند از بسیاری از اتفاقات قانونی و حقوقی که ممکن است در حین کار برای شما اتفاق بیفتند، جلوگیری کند. برای مدیریت مسائل حقوقی شرکت یا سازمان خود به دنبال وکیل هوشمند هستید؟ در سازماندهی کارهای حقوقی خود دچار مشکل شده اید؟ وکیل هوشمند می تواند به شما خدماتی که لازم دارید را ارائه دهد.

می توانید برای مدیریت کارهای حقوقی خود، سازماندهی آنها و بسیاری از کارهای حقوقی دیگر یک وکیل هوشمند مناسب بیابید و آن را راه اندازی کنید تا بتوانید خدمات بیشتری به مشتریان خود ارائه دهید. با سپردن بسیاری از کارهای حقوقی به وکیل هوشمند، جریان کار شما ساده تر و راحت تر می شود. همچنین شما در بسیاری از هزینه ها به طور شگفت انگیزی صرفه جویی خواهید کرد. در ادامه می خواهیم به وکلای هوشمند موجود در سطح دنیا بپردازیم که در اینجا به بررسی برترین وکلای هوشمند خواهیم پرداخت.

وکیل هوشمند Time Matters Certified

Time Matters  به عنوان ابزاری برای مدیریت امور حسابداری و حقوقی به کار گرفته می شود و متعلق به شرکتLexis Nexis  می باشد. Lexis Nexis  یک شرکت تحقیق حقوقی به کمک کامپیوتر است و تحقیقات تجاری و خدمات مدیریت ریسک را تأمین می کند.

این محصول، محصولی  فرضی است که طی چندین دهه کارهایی از قبیل مدیریت کارها، صدور صورت حساب و حسابداری را انجام داده است. از آنجایی که مدت ها به کار گرفته شده اند، به یک معیار تبدیل شده اند که میزان کارایی محصولات دیگر به وسیله این محصول اندازه گیری می شوند. ویژگی های وکیل هوشمند Time Matters بسیار گسترده می باشد که از تقویم جلویی، مدیریت وظیفه، مدیریت اسناد اساسی برای صدور صورت حساب الكترونیكی در قالب LEDES98b و حسابداری GL بهره می برد. قدرت این محصول در توانایی آن است که به شدت سفارشی شده تا به شما قدرت ایجاد و مدیریت گردش کار خود را براساس سبک عملی بدهد. Billing Matters  و PcLaw  مانند Time Matters  عمل می کنند و ترکیب این محصولات با یکدیگر توانسته عملکرد خوبی داشته باشد و این ترکیب از سازگاری بالایی برخوردار است تا یک راه حل قوی ارائه دهد.

وکیل هوشمند  Amicus

Amicus Attorney و Amicus Billing برای مدیریت صورت حساب می باشد. این محصولات به عنوان محصولات پیش فرض هستند که به سخت افزاری در دفتر شما نیاز دارند. خط تولید و عرضه Amicus  در طول سال ها با تأکید بر راحتی در استفاده، تغییر کرده و از رابط کاربری ساده ای برخوردار است. این وکیل هوشمند به مدیریت صدور صورت حساب می پردازند اما شامل ابزار حسابداری نمی باشد. این شرکت توصیه می کند وکیل هوشمند  Amicusبا QuickBooks ترکیب شود تا یک راه حل کامل ارائه دهد. وکیل هوشمند  Amicus دارای توانایی منحصر به فردی برای دسترسی به کارهای شما از طریق مرورگر وب است که این ویژگی آن   Anywhere  نامیده می شود، یعنی شما در هر مکانی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین  وکیل هوشمند  Amicus، یک پورتال مشتری را ارائه می دهد که برای مشتریان شما امکان بررسی اسناد، پر کردن فرم ها و دسترسی به اطلاعات موردنیاز بدون دخالت شما در کارها را فراهم می کند.

وکیل هوشمندClio

Clio  یک رویکرد مبتنی بر وب برای مدیریت کارها فراهم می کند. با پرداخت یک هزینه به عنوان ماهیانه توسط کاربر، وکیل هوشمندClio  مدیریت کار و صدور صورت حساب ساده را انجام می دهد. همچنین این وکیل هوشمند با پلاگین های مناسب و با دیگر سرویس های محبوب مانند  Google Apps، Webmerge،Zapier،Dropbox  و Net برای نام گذاری اسناد سازگاری دارد. علاوه بر این وکیل هوشمندClio  با QuickBooks آنلاین و Xero برای انجام کارهای حسابداری با هم ترکیب شده اند. همان طور که وب در حال تکامل است، وکیل هوشمندClio  نیز در حال همپوشانی می باشد.

وکیل هوشمند CenterBase

CenterBase  یک محصول بسیار جذاب مبتنی بر وب است که دارای ویژگی های بسیار قوی است. حسابرس و حسابداری یکپارچه آن را به عنوان یک راه حل کاملاً مبتنی بر ابر تعریف می شود. وکیل هوشمندCenterBase  ریشه خود را به عنوان یک ابزار مدیریت ارتباط با مشتری حفظ کرده است تا به شما در برقراری ارتباط با مشتریانتان و  تماس با آنها کمک کند. همچنین وکیل هوشمندCenterBase  دارای توانایی منحصر به فردی برای به کارگیری کارهای سفارشی شما می باشد. گردش کار اتوماتیک هر کسی را در دفتر شما به کار می اندازد تا کار خود را ادامه دهد و با تجربه بی سابقه ای به مشتریان خدمات لازم را ارائه دهد.

وکیل هوشمند Timeslips

Timeslips  یک رهبر رومیزی در صورت حساب دفتر قانون است. با گذشت چند دهه از تاریخ، این محصول به عنوان یکی از محصولات صدور صورت حساب چند منظوره در بازار شناخته شد. این محصول بر پایه تاکتیکی، زمان گرفتن، صدور صورت حساب، اعتماد و مدیریت پرداخت و همچنین خودکارسازی گزارش های سفارشی عمل می کند. ترکیب وکیل هوشمند Timeslips با  QuickBooksباعث کاهش میزان ورود اطلاعات به عنوان پرداخت ها و هزینه های بین برنامه ای می شود. ممکن است این محصول به عنوان یک ماژول صدور صورت حساب قدرتمند برای QuickBooks ها توصیف شود. علاوه بر این وکیل هوشمندTimeslips  هزینه ها و اعتبارات روزانه را که  QuickBooks  جایگزین نمی کند، مدیریت می کند. این محصول ماژول صورت حساب الکترونیکی را در ده ها قالب از جمله Ledes98b، که شایع ترین قالب ارسالی حسابرسی است، تولید می کند. اگر از طریق QuickBooks  صورت حساب می دهید، تا حدودی اضافه کردن Timeslips به صورت حساب مشتری می تواند یک تجربه بهتر باشد.

وکیل هوشمند NetDocuments

NetDocuments  استانداردی برای مدیریت سند مبتنی بر ابر را تنظیم می کند. این محصول به شما امکان دسترسی به اسناد را در هر مکانی و هر زمان و با استفاده از هر دستگاهی که دارای یک اتصال به اینترنت است، می دهد. فضای کاری مشتری محور به طور خودکار اسناد را سازماندهی می کند تا بتوانند به سرعت و به آسانی پیدا کنید. نمایه سازی کامل متن قابلیت جستجوی فوری را در کل سند یا یک موضوع واحد فراهم می کند. این محصول  شامل افزونه های  Word، Excel  و Outlook است که اسناد خالص را برای مایکروسافت آفیس به ارمغان می آورد. شما می توانید در ایجاد اسناد و زمان صرفه جویی کرده و ایمیل ها و پیوست ها را تنها با چند کلیک برای مشتریان خود ارسال کنید. از دیگر ویژگی های این محصول، جستجو، پیدا کردن و باز کردن اسناد ذخیره شده در ابر به طور مستقیم، ذخیره کردن، بستن و مشاهده آنها به صورت خودکار برای بررسی های بیشتر می باشد. اسناد امن مشاوره یا مشتریان را از طریق ایمیل یا فضاهای اشتراکی به اشتراک بگذارید. با انتقال اسناد خود به ابرهای  HIPAA، Soc 2+، FIPS 140-2، SEC و FINRA بدون نگرانی و رعایت نکات امنیتی و با خیالی آسوده اسناد را به اشتراک بگذارید.

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی