اپلیکیشن حقوقی ، راهی آسان برای حل مشکلات حقوقی و قانونی

اپلیکیشن حقوقی جاجل با هدف کمک به هموطنان عزیز در زمینه های حقوقی مانند حقوق خانواده، حقوق اداری و حقوق بشر تهیه و تدوین شده است. اپلیکیشن های حقوقی به سوالات حقوقی شما پاسخ داده و شما را از مراجعه به دفاتر حقوقی یا مطالعه کتاب های زیاد بی نیاز خواهند کرد. خدمات حقوقی از جمله خدمات مربوط به گذرنامه، کارت سوخت، گواهینامه، پایان خدمت، ثبت قراردادها به صورت رسمی و سایر خدمات حقوقی بخش اعظمی از زندگی روزمره را شامل می شود. در سال های گذشته برای انجام هر یک از امور مذکور مجبور به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی، پلیس + 10، پیشخوان دولت، موسسات حقوقی یا وکلا بودید، اما با پیشرفت تکنولوژی در سال های اخیر شاهد تهیه و تولید اپلیکیشن های حقوقی زیادی هستیم که یا تمامی خدمات یا بخشی از خدمات حقوقی فوق را پوشش می دهند. در این میان یکی از بهترین و جدیدترین اپلیکیشن های حقوقی، اپلیکیشن حقوقی جاجل است که با مشاوره و همکاری تعداد زیادی از متخصصان حوزه حقوقی تهیه و تدوین شده است. اپلیکیشن های حقوقی، شما را از انتظار در ترافیک های روزمره و صف های طولانی دفاتر حقوقی مختلف رها کرده و هزینه هایی که برای مشاوره و یا پرسیدن سؤالات خود باید پرداخت کنید را حذف می کند. تنها کافیست با لمس چند گزینه در هر کجا که هستید، امور حقوقی خود را انجام دهید. 

 
خدمات ارائه شده در اپلیکیشن حقوقی جاجل

 

اپلیکیشن حقوقی جاجل خدمات خود را در چندین بخش مختلف به کاربران ارائه می دهد. از جمله:

 • بخش موسسه حقوقی : مهم ترین وظیفه موسسات حقوقی، ارائه مشاوره در تمامی زمینه های حقوقی از جمله مشاوره خانواده، وصول مطالبات و مشاوره کیفری به افراد است. از دیگر وظایف این موسسات می توان به تمامی خدمات مربوط به قراردادها از جمله مشاوره و تنظیم قرارداد و خدمات مربوط به ثبت شرکت ها اشاره کرد. در اپلیکیشن حقوقی جاجل، شما می توانید لیست تمامی موسسات حقوقی به همراه آدرس دقیقشان را مشاهده کنید. همچنین بخشی به عنوان امتیازدهی برای موسسات حقوقی در نظر گرفته شده است که استفاده کنندگان از این دفاتر با لمس ستاره هایی می توانند به عملکرد دفتر حقوقی موردنظر خود امتیاز دهند. در نتیجه شما به راحتی می توانید موسسه حقوقی مطلوب و مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • بخش خدمات وکلا : از جمله خدمات ارائه شده توسط وکلا می توان به خدمات حوزه خانواده مانند مباحث طلاق، نفقه، مهریه، ملاقات فرزند و غیره و خدمات حوزه ملکی و ثبتی اشاره کرد. با اپلیکیشن حقوقی جاجل می توانید اسامی تمامی وکلا با جدیدترین آدرس آن ها در سراسر ایران را مشاهده کنید و در صورتی که جزء موکلین این وکلا بوده اید، با لمس ستاره هایی به آنان رأی دهید.
 • بخش دفاتر اسناد رسمی : دفاتر اسناد رسمی که اکثراً با نام محضر در بین عوام مردم جا افتاده است، مکانی برای عقد و تنظیم قراردادها است. در اپلیکیشن حقوقی جاجل در بخش دفاتر اسناد رسمی، نام دفاتر به همراه آدرس و رتبه دهی آن ها آورده شده است.
 • بخش دفاتر پیشخوان دولت : می توان گفت که دفاتر پیشخوان دولت یکی از خدمات اصلی دولت در دوره های گذشته به مردم بوده است. تمامی کارهای الکترونیک دولتی و غیر دولتی اعم از پرداخت قبوض آب و برق و گاز و تلفن، امور بیمه ای، امور مربوط به ثبت احوال، خدمات مربوط به خودرو و گمرک و غیره به این دفاتر سپرده شده است. با توجه به حجم خدمات ارائه شده توسط دفاتر پیشخوان دولت، هر شخصی در طول زندگی خود ممکن است چندین بار نیاز به مراجعه به این دفاتر داشته باشد. در این میان ممکن است آدرس نزدیک ترین و مطلوب ترین دفتر پیشخوان دولت را برای انجام امور خود ندانید. اپلیکیشن حقوقی جاجل مشکل شما را حل کرده است. به جای جستجو در سایت های مختلف اینترنت و دریافت آدرس های گاه قدیمی، با نصب اپلیکیشن جاجل می توانید به لیست به روز دفاتر پیشخوان تمامی شهرهای ایران دسترسی داشته باشید.
 • بخش دفاتر پلیس +10 : دفاتر پلیس + 10 با هدف افزایش کیفیت ارائه خدمات از ناجا به بخش خصوصی انتقال داده شده است. در دفاتر پلیس + 10 خدماتی از جمله خدمات مربوط به صدور گذرنامه اصلی و المثنی، گواهینامه اصلی و المثنی، کارت سوخت اصلی و المثنی و سایر خدمات مربوط به مشمولین نظام وظیفه و خلافی خودرو انجام می گیرد. در بخش پلیس + 10 در اپلیکیشن حقوقی جاجل، شما می توانید شهر مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن لیست دفاتر پلیس + 10 در شهر موردنظر خود را به همراه آدرس به روز و دقیق آن ها مشاهده نمایید. همچنین چنان چه قبلاً خدمات خود را از دفتر پلیس + 10 مشخصی دریافت کرده اید، می توانید با لمس ستاره هایی به عملکرد آنان امتیاز دهید تا هم دفاتر پلیس + 10 را در افزایش کیفیت ارائه خدمات خود کمک کنید و هم دیگران را در انتخاب دفتر پلیس + 10 مناسب منطقه خود یاری کنید.
 • بخش مجموعه قوانین : بدون شک می توان گفت بخش مجموعه قوانین یکی از پر محتواترین بخش های اپلیکیشن های حقوقی است. این بخش شما را از مطالعه کتاب های زیاد و یا مراجعه به دفاتر حقوقی جهت پرسیدن سؤالات خود بی نیاز می کند. شما با استفاده از بخش مجموعه قوانین می توانید در هر کجا که هستید، می توانید پاسخ سؤالات خود را بر اساس قوانین جدید و به روز و بدون صرف هزینه و زمان زیاد دریافت کنید. این بخش در اپلیکیشن حقوقی جاجل شامل قانون اساسی ایران، قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون مدنی و قوانین جدید صدور چک است.

 
ویژگی های اپلیکیشن حقوقی جاجل

 

 • نگران لو رفتن اطلاعات خود نباشید؛ چرا که تمامی تاریخچه و اطلاعات ثبت شده شما در اپلیکیشن حقوقی جاجل به صورت ناشناخته باقی خواهد ماند. 
 • آدرس تمامی دفاتر  و مؤسسات به صورت به روز در اپلیکیشن حقوقی جاجل وجود دارد.
 • ظاهر جذاب و ساده اپلیکیشن حقوقی جاجل علاوه بر محتوای غنی خود منجر به جذب هر چه تمام تر مخاطبین می گردد.
 • مراحل نصب اپلیکیشن حقوقی جاجل بسیار ساده و روان است و تنها با لمس چند گزینه قابل انجام بوده و نیاز به تخصص خاصی ندارد. 
 • در اپلیکیشن حقوقی جاجل تمامی اطلاعات مربوط به مجموعه قوانین کاملاً به روز بوده و با منبع ذکر شده است.
 • استفاده از اپلیکیشن حقوقی جاجل بسیار آسان بوده و گام به گام توضیح داده شده است. بنابراین تمامی افراد با هر سطح اطلاعات می توانند از اپلیکیشن حقوقی جاجل استفاده کنند.
 • دسته بندی صحیح موضوعات و توجه به جزئیات، دو مورد از ویژگی های اصلی این اپلیکیشن هستند.
 • اپلیکیشن حقوقی جاجل بر روی تمامی دستگاه های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید مانند تبلت ها و آی پدها و گوشی های هوشمند قابل استفاده است.
 • تمامی اطلاعات قرار گرفته شده در این اپلیکیشن توسط متخصصین حوزه حقوقی بررسی و تأیید شده است.
 • با اپلیکشن جاجل به راحتی می توانید تمام مشکلات حقوقی  و قانونی خود را با بهترین شیوه حل نمایید.

 

دانلود و نصب اپلیکیشن های حقوقی 

 

برای دانلود اپلیکیشن حقوقی جاجل می توانید از وب سایت رسمی اپلیکیشن جاجل استفاده کرده و یا این اپلیکیشن را از کافه بازار یا سیب آپ دانلود نمایید.

شما برای نصب اپلیکیشن حقوقی جاجل و دیگر اپلیکیشن های حقوقی، نیاز به یک پلت فرم دارای سیستم عامل اندروید با حداقل امکانات دارید. پس از دانلود با لمس گزینه های موردنظر خود عملیات نصب را انجام دهید. در صورت داشتن هرگونه سؤال از بخش "تماس با ما" در اپلیکیشن استفاده کنید. در این بخش یا می توانید پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت کارشناسان مربوطه به پیام شما پاسخ دهند و یا با شماره تلفن درج شده در این قسمت تماس حاصل فرمایید.


 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی