اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاورین همیشه در دسترس

اپلیکیشن مشاور حقوقی امکان دسترسی همیشگی به مشاورهای خبره در زمینه حقوقی را برای شما فراهم می کند. با استفاده از اپلیکیشن های مشاور حقوقی سؤالات حقوقی خود را به صورت ناشناس مطرح کرده و در اولین فرصت پاسخ خود را دریافت کنید. سؤالات شما در اپلیکیشن مشاور حقوقی شخصاً توسط مشاورین حقوقی با سابقه درخشان و با تجربه پاسخ داده می شود.شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که نتوانسته اید پاسخ پرسش حقوقی خود را در اینترنت یا کتاب های حقوقی بیابید و به ناچار مجبور به مراجعه حضوری به مشاورین حقوقی شده اید. مشاور حقوقی می تواند شما را در امر مشاوره های حقوقی خانوادگی، ملکی، کیفری، امری، قراردادها، بین المللی، ثبت احوال، امور دولتی و غیر دولتی یاری دهد. به شما پیشنهاد می دهیم که قبل از انجام هر گونه کار حقوقی با یک مشاور حقوقی در زمینه فعالیت خود مشورت کنید. علاوه بر مشکل هدر دادن زمان برای مراجعه حضوری به مشاورین حقوقی، بحث هزینه پرداخت شده برای مشاوره حضوری نیز معضل دیگری است.

اپلیکیشن های مشاوره حقوقی با هدف حذف دو مشکل زمان و هزینه تهیه شده اند. از مزیت های اپلیکیشن مشاور حقوقی نیز می توان به این مورد اشاره کرد که در هر کجا که هستید تنها با لمس چند گزینه می توانید سؤالات خود را از مشاورین با تجربه در امور حقوقی بپرسید. در این میان اپلیکیشن مشاور حقوقی جاجل یکی از به روزترین و جدیدترین اپلیکیشن های مشاور حقوقی است که سعی کرده است تمامی دسته بندی های مربوط به مشاوره های حقوقی مورد نظر افراد را در خود جای دهد. در واقع می توان گفت که با اپلیکیشن مشاور حقوقی جاجل، همیشه و تحت هر شرایطی یک مشاور حقوقی همراه با شما خواهد بود.

 
امکانات اپلیکیشن مشاور حقوقی 

مشاورین حقوقی نقشی انکار ناپذیر در راهنمایی و سیر پرونده های حقوقی دارند.  اگر در زمینه تهیه قراردادها، مشکلات خانوادگی، ارث، مهاجرت، وصول مطالبات، ثبت شرکت و غیره سؤال دارید، می توانید از یک مشاور حقوقی با تخصص خاص در یک زمینه راهنمایی بگیرید. گاه پیدا کردن یک مشاور حقوقی متخصص در یک شهر خاص بسیار سخت است. این مشکل با تهیه اپلیکیشن های مشاور حقوقی برطرف شده است.

به طور معمول در هنگام تهیه و تولید اپلیکیشن های مشاور حقوقی، تعدادی ویژگی منحصر به فرد در نظر گرفته می شود از جمله:

 • اولین ویژگی منحصر به فرد، رعایت اصل حفظ اسرار شخصی افراد است که سبب می شود تا افراد بدون هیچ گونه استرسی، سؤالات خود را از مشاورین حقوقی بپرسند. تمامی اطلاعات شخصی افراد، سؤالات پرسیده شده و اسناد ارسال شده در اپلیکیشن مشاور حقوقی به صورت ناشناس باقی خواهد ماند. 
 • گاه نیاز است که برای توضیح بهتر شرایط افراد، اسناد و مدارکی توسط مشاورین حقوقی بررسی شود. در اپلیکیشن مشاور حقوقی بخشی برای آپلود مدارک و اسناد در نظر گرفته شده است. شما می توانید تمامی اسناد و مدارک خود را با تعداد نامحدود آپلود کنید تا مشاورین حقوقی با بررسی کامل تمامی مدارک شما، در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.
 • اگر ترجیح می دهید سؤالات خود را از یک مشاور حقوقی خاص بپرسید، امکان دیدن نام مشاورین حقوقی در اپلیکیشن مشاور حقوقی امکان پذیر است. شما می توانید نام مشاور حقوقی مورد نظر خود را جستجو کنید و سؤال خود را از وی بپرسید. همچنین جامعه آماری پوشش داده شده از مشاورین حقوقی در اپلیکیشن مشاور حقوقی بسیار بالا است و شما می توانید به راحتی مشاور حقوقی مورد نظر خود را بیابید.
 • تمامی مشاورین حقوقی در این اپلیکیشن ها، متخصص و دارای تجربه کافی در زمینه حقوقی هستند. برای اطمینان می توانید نام مشاورین حقوقی را جستجو کرده  و رزومه آن ها را مطالعه فرمایید.
 • در اپلیکیشن مشاور حقوقی برای سهولت و افزایش سرعت در پرسیدن سؤال خود، دسته بندی موضوعی انجام گرفته است. شما می توانید دسته موردنظر سؤال خود را انتخاب کنید تا لیست مشاورین حقوقی در آن زمینه به خصوص برای شما نمایش داده شود. اگر تمایل به پرسش از مشاور خاصی را دارید تنها با لمس نام وی و نوشتن سؤال خود، پرسش شما برای وی ارسال می گردد. اگر مشاور خاصی را مدنظر ندارید، پرسش خود را تایپ کرده و ارسال کنید. به محض دریافت سؤال شما اولین مشاور حقوقی که پاسخ سؤال شما را بداند به آن پاسخ می دهد. شما می توانید از مشاورین حقوقی در تنظیم شکوائیه خاص و عام، تهیه و تنظیم قراردادها، لایحه ها، دادخواست های مالی و غیر مالی نیز کمک و راهنمایی بگیرید.
 • بخشی برای امتیاز دهی به مشاور حقوقی در نظر گرفته شده است. پس از اینکه پاسخ پرسش خود را دریافت کردید، با لمس ستاره هایی و تایپ توضیحاتی، رضایت خود در مورد مشاور حقوقی خود را ثبت کنید. این کار به بهبود کیفیت مشاوره های حقوقی انجام شده در اپلیکیشن مشاور حقوقی و همچنین انتخاب مشاورهای حقوقی برای سایر افراد کمک خواهد کرد.
 • چنان چه پاسخ سؤالات خود را دریافت نکردید و یا هر گونه مشکل دیگری داشتید، می توانید با پشتیبان های اپلیکیشن مشاور حقوقی که شماره تماس آن ها در بخش "تماس با ما" اپلیکیشن یا وب سایت رسمی اپلیکیشن مشاور حقوقی وجود دارد، تماس حاصل فرمایید. اطمینان داشته باشید که تمامی پرسش ها و تماس های شما پیگیری شده و در اسرع وقت، نتیجه به شما اعلام خواهد شد.
 • در اپلیکیشن مشاور حقوقی، بخشی تحت عنوان "سؤالات متداول" وجود دارد. در این بخش سؤالات متداول مطرح شده توسط دیگران به همراه پاسخ آن ها وجود دارد. چنان چه تصور می کنید پرسش شما در رسته پرسش های عام قرار دارد، در صورت تمایل می توانید در ابتدا این بخش را مطالعه فرمایید تا در زمان پاسخگویی به پرسش خود نیز صرفه جویی نمایید.
 • هزینه دریافت شده برای پرسش و پاسخ سؤالات در اپلیکیشن مشاور حقوقی در مقابل هزینه های پرداخت شده برای ملاقات حضوری با مشاورین حقوقی بسیار ناچیز است. همچنین با پرداخت هزینه مربوط به یک سؤال، شما می توانید تمامی سؤالات حاشیه ای پیرامون سؤال اصلی خود را از مشاور حقوقی بپرسید.
 • یک بخش با عنوان "قانون نامه ها" در اپلیکیشن مشاور حقوقی وجود دارد که تمامی قانون نامه های به روز شده شامل قانون اساسی، قوانین مدنی و قوانین مجازات اسلامی در آنجا لیست شده است. این بخش شما را از مراجعه به کتاب ها و وب سایت های مختلف برای دریافت قانون نامه ها بی نیاز می کند.
 • اپلیکیشن مشاور حقوقی بر روی تمامی گوشی های هوشمند، تبلت ها و آی پدها قابل نصب است. مراحل نصب نیز ساده بوده و نیاز به تبحر خاصی ندارد.
 • یک بخش از اپلیکیشن مشاور حقوقی با عنوان "راهنما" قرار داده شده است که طرز استفاده از اپلیکیشن مشاور حقوقی را به صورت گرافیکی و با تصویر توضیح داده است. هرچند ظاهر زیبا و واسط کاربری ساده اپلیکیشن حقوقی مشاور به تنهایی نشانگر نحوه کار خود است.

 
اپلیکیشن مشاور حقوقی جاجل

اپلیکیشن مشاور حقوق جاجل یکی از بهترین نمونه های اپلیکیشن های مشاور حقوقی در ایران است. تیم متخصص حوزه حقوق و ظاهر کاربرپسند آن موجب می شود که افراد بتوانند به سادگی هرچه تمام تر سؤالات خود را در آن مطرح نمایند. ما به شما اطمینان می دهیم که در اپلیکیشن مشاور حقوق جاجل، تمامی سؤالات شما در اسرع وقت و با جزئیات کامل پاسخ داده می شود. تمامی پرداخت های آنلاین انجام شده در اپلیکیشن مشاور حقوقی جاجل به صورت کاملا مطمئن و از درگاه های بانکی معتبر انجام می شود. تمامی پاسخ های داده شده به سؤالات شما شخصاً توسط مشاورین حقوقی و زیر نظر تیم پشتیبانی اپلیکیشن مشاور حقوقی جاجل انجام می شود. اپلیکیشن مشاور حقوقی جاجل در بازه های زمانی مختلف نسخه ی به روز خود را انتشار می دهد و سعی می شود که تمامی خطاهای رخ داده در نسخه های قبلی برطرف شده و ظاهری زیباتر و عامه پسندتر داشته باشد. 


 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی