درباره نرم افزار جامع ثبتی چقدر می‌دانید و این نرم افزار چه کمکی به شما می‌کند؟

نرم افزار جامع ثبتی

با پیشرفت علم و گوشی های موبایل، نرم افزارهای مختلفی در زمینه های متفاوت عرضه شد. بسیاری از این نرم افزارها کار ما را آسان کرده اند. از جمله نرم افزارهای پرکاربرد می توان به نرم افزارهای بانکی، حقوقی، پزشکی و ... اشاره کرد.در کنار تمام نرم افزارهایی که ارائه شده اند، نرم افزار جامع ثبتی یکی از نرم افزارهای بسیار پراهمیت و لازم برای انجام امور مربوط به اسناد رسمی می باشد. استفاده از این نرم افزار به شما در صرفه جویی در زمان کمک می کند. همچنین در دنیای الکترونیک دیگر نیازی به صرف کاغذ و کاغذبازی نیست. در اینجا می خواهیم به نرم افزار جامع ثبتی DocVerify بپردازیم. کارهایی که این نرم افزار جامع ثبتی برای شما انجام می دهد شامل:

تأیید سند دیجیتال برای دنیای دیجیتال

همان طور که دنیای دیجیتال در اطراف ما در حال تغییر و گسترش می باشد، رفته رفته دنیای سنتی و کارهای سنتی که با کاغذ سروکار دارند، کنار گذاشته شده و ما به کارهای دیجیتال و الکترونیکی روی می آوریم. همان طور که می دانید بسیاری از کارها به صورت دیجیتالی و الکترونیکی درآمده تا به صرفه جویی در کاغذ، قطع نکردن درختان و همچنین حفظ طبیعت بسیار کمک کند. اما چگونه به کمک نرم افزار جامع ثبتی اسناد را در دنیای دیجیتال ایمن نگه دارید؟

نرم افزار جامع ثبتی DocVerify

به عنوان نرم افزار جامع ثبتی مورد اعتماد در تأیید سند دیجیتال، نرم افزار جامع ثبتیDocVerify  تضمین می کند یکپارچگی اسناد دیجیتال را فراهم کند تا کسب و کار را به طور مؤثر و قابل اعتماد انجام شود. در این نرم افزار جامع ثبتی راهکارهایی برای تأیید سند دیجیتال وجود دارد و آن استفاده از پلتفرم تأییدVeriVault   می باشد، به طوری که این پلتفرم اثبات غیرقابل انکاری از یکپارچگی اسناد دیجیتال را فراهم می کند. به عنوان مثال این نرم افزار جامع ثبتی، سازمان ها را در طیف وسیعی از صنایع به منظور ساده سازی فرایندها، حفاظت از اطلاعات حساس و صرفه جویی در هزینه یاری می کند.

نرم افزار جامع ثبتی DocVerify با مأموریت کمک به شرکت‌های بزرگ و کوچک تأسیس شد تا اعتماد به اسناد دیجیتال ایجاد شود و تجارت به طور مؤثر و قابل اطمینانی انجام شود. بنابراین افراد و سازمان‌ها به طور یکسان می‌توانند از یکپارچگی اسناد دیجیتال خود بهره مند شوند.

امروزه ما به یک نرم افزار جامع ثبتی قابل‌اعتماد و مبتکر در تأیید اسناد دیجیتال، توسعه راه‌حل‌های قابل تعمیم که امنیت الکترونیکی را مدیریت می‌کنند، نیاز داریم تا از کلاهبرداری در کارها جلوگیری کرده و از مالکیت معنوی محافظت می‌کنیم.

نرم افزار جامع ثبتی DocVerify  همانند یک دفتر اسناد رسمی الکترونیکی عمل می کند

نرم افزار جامع ثبتی DocVerify برای تأیید صلاحیت سردفتر اسناد رسمی ارائه شده است و از سال ۲۰۰۷ به عنوان رهبر قابل اعتماد ارائه دهنده خدمات الکترونیکی ثبتی تعیین کرده است.  برای استفاده از این نرم افزار جامع ثبتی هیچ نرم افزاری برای دانلود یا سخت‌افزاری برای خرید وجود ندارد، چرا که برای انجام کارهای سردفتر تنها به اینترنت و یک مرورگر نیاز دارید که به دفتر اسناد رسمی اجازه ‌دهید تا کسب‌وکار را در عرض چند دقیقه تغییر دهد. پلتفرم سردفتر اسناد رسمی، اسناد لازم را برای کار با این نرم افزار جامع ثبتی فراهم می‌کند تا سردفتر اسناد رسمی یا یک سازمان را به صورت الکترونیکی و یا از راه دور و به صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه کند.

کسب و کار اسناد رسمی خود را افزایش دهید

هنگامی که برای یک حساب کاربری در نرم افزار جامع ثبتی DocVerify به صورت رایگان و به عنوان یک دفتر اسناد رسمی ثبت نام می کنید، می توانید یک گواهینامه اسناد رسمی برای خود یا کسب و کار دفتر اسناد خود به دست آورید. نرم افزار جامع ثبتی شما را قادر می سازد تا با شرکای شرکت در سایر نقاط کشور خود کار کنید، به یک دفتر اسناد رسمی الکترونیکی تبدیل شوید.

دفتر اسناد رسمی الکترونیکی برای شرکت ها یا سازمان ها

اگر شما صاحب یک کسب و کار یا سازمان هستید، می توانید از نرم افزار جامع ثبتی DocVerify برای مدیریت اسناد رسمی خود استفاده کنید و یک دفتر صدور مجوز الکترونیکی یا گواهینامه های راه دور را برای شرکت فعال کنید. با نرم افزار جامع ثبتی DocVerify، شما به راحتی می توانید هر دفتر اسناد رسمی را مدیریت کنید و همچنین به اسناد و مدارکی که آنها را تأیید می کنند دسترسی پیدا کنید و به شرکت شما کنترل لازم را می دهد، در حالی که فرایند دفتر اسناد رسمی کارآمدتر است. شما می توانید با استفاده از نرم افزار جامع ثبتی DocVerify در زمان و هزینه ها صرفه جویی کنید. با مجموعه قدرتمند نرم افزار جامع ثبتی DocVerify از API ها، ویجت ها و مدیران وب بهره ببرید. همچنین می توانید بسیاری از فرایندهای اسناد رسمی را به برنامه های  خود به صورت خودکار اضافه کنید.

 

به دنبال دفتر اسناد رسمی آنلاین یا اسناد الکترونیکی می باشید

اگر شما به دنبال دفتر اسناد رسمی برای اسناد خود می باشید می توانید از نرم افزار جامع ثبتی DocVerify برای مدیریت اسناد رسمی خود استفاده کنید.

کار دقیق تر انجام می شوند

نرم افزار جامع ثبتی به ساده سازی جریان کار با ایمن نگه داشتن متون دفتر اسناد رسمی و امضا شده در لیست مخاطبین و حذف نیاز به ورود چندگانه به بسیاری از شرکت ها و سازمان ها در انجام کارهای ثبتی کمک کرد. اسناد ایمن به صورت آنلاین ذخیره شده و از هر مکانی قابل دسترسی می باشند، بنابراین شما هرگز اسناد امضا شده خود را از دست نمی دهید. الگوی متون اسناد الکترونیکی به صورت خودکار برای شما به عنوان بخشی از سیستم دفتر اسناد رسمی ایجاد می شود. همچنین شما می توانید آن را به عنوان جایگزینی برای دفتر اسناد رسمی خود استفاده کنید.

کاهش مسئولیت  با استفاده از نرم افزار جامع ثبتی

برخلاف اسناد رسمی مبتنی بر کاغذ که می تواند شما را آسیب پذیر به انواع مختلف بدهی هایی که به راحتی می تواند دعوی آشکار علیه شما تنظیم کند، می توانید از نرم افزار جامع ثبتی DocVerify استفاده کنید. این نرم افزار جامع ثبتی شامل ویژگی هایی در محافظت از شما با کاهش میزان قرار گرفتن در معرض بدهی ها، اثبات جعلی و غیرجعلی بودن اسناد و فناوری های زمان بندی است. شما زمانی بیشتر به اثبات جعلی بودن اسناد نیاز دارید که ممکن است قربانی پرونده های غیر قانونی شوید.

 

از لحاظ قانونی استفاده از نرم افزار جامع ثبتی ضروری می باشد

نرم افزار جامع ثبتیDocVerify  برای انجام امورات مربوط به اسناد رسمی در ایالات می تواند مورد استفاده قرار گیرد که اجازه می دهد دفتر اسناد رسمی قانونی که از نظر قانونی در همه ایالات، مانند: آریزونا، آرکانزاس، کالیفرنیا، کلرادو، دلاور، فلوریدا، آیداهو، ایندیانا، آیوا، کانزاس، کنتاکی، لوئیزیانا مریلند، میشیگان، مینه سوتا، مونتانا، نبراسکا، نوادا، اوهایو، اورگان، نیوجرسی، نیومکزیکو، نیویورک،کارولینای شمالی، پنسیلوانیا، رود آیلند، تگزاس، یوتا، ویرجینیا، واشنگتن، ویرجینیای غربی و ویسکانسین مورد تایید باشند. بعضی از ایالت هایی نظیر ویرجینیا، مونتانا، تگزاس و نوادا اجازه می دهند ، دفتر اسناد رسمی اسناد و مدارک خود را از راه دور واز طریق وبکم به تأیید برسانند.

دفتر اسناد رسمی آنلاین از راه دور

اگرچه دفتر اسناد الکترونیک از نظر قانونی در بسیاری از کشورها به مدت بیش از یک دهه در دسترس می باشد، در عین حال دولت ویرجینیا سال ۲۰۱۲ دفتر اسناد الکترونیکی را گسترش داد تا به دفتر اسناد رسمی اجازه دهد به طور قانونی کنترل از راه دور را از طریق یک نشست ایمن در وب انجام دهند. این گام بزرگ به دفتر اسناد رسمی اجازه می‌دهد تا بتوانند اسناد را به صورت الکترونیکی و از هر جایی به صورت ارسال کنند.  امروز، یکی از قوانین ایالت‌های مونتانا و اوهایو، مجهز بودن به سردفتر از راه دور است و در سال ۲۰۱۸ ایالت‌های تگزاس و نوادا نیز به دفتر های اسناد رسمی مبتنی بر کنترل از راه دور شبیه به مدل ویرجینیا رو آوردند.

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی