با اپلیکیشن وکلا آشنایی پیدا کنید

اپلیکیشن وکلا زمانی که شما یک وکیل هستید می تواند بسیار عالی باشد. این اپلیکیشن می خواهید حجم وسیعی از کارها را در مدت زمان کوتاهی انجام دهید.. شما به عنوان یک وکیل می خواهید ارتباط بین زمان و پول را به طور ویژه ای ایجاد کنید، بنابراین بیشتر از اینکه می توانید انجام دهید، می توانید کسب کنید. توانایی کار سریع و کارآمد در گوشی شما، یک پیروزی بزرگ است.

این اپلیکیشن ها برای این است که هر زمان شما می خواهید زمان نگهداری، تقویم و یا حتی مراجعه به دادگاه را بررسی کنید و آنها را بر روی تلفن همراه خود مرور کنید.  در این نوشتار تلاش شده است برای همه دسته ها، بهترین یا محبوب ترین انتخاب برای کاربران اندروید و آیفون را بیان کنیم.

نگهداری زمان

یکی از ویژگی هایی که برخی از اپلیکیشن ها را  از هم جدا می کند، ویژگی نگهداری زمان است و توانایی استفاده هم‌زمان از چندین تایمر است. زمانی که شما بتوانید یک تایمر را برای یک پروژه متوقف کنید؛ بنابراین می توانید پروژه دیگری را بدون نیاز به صرفه جویی در ابتدای کار ببندید. به عنوان مثال، یک تماس تلفنی از یک مشتری، کار را برای مشتری دیگر می بندد. از میان اپلیکیشن های نگهداری زمان می توان به اپلیکیشن های زیر اشاره کرد:

  • Advocate Cyber دارای فهرستی عالی از برنامه های نگهداری زمان برای وکلا است.
  • Capterra  دارای طیف وسیعی از اپلیکیشن ردیابی زمان برای بررسی بیشتر زمان است.

این دو اپلیکیشن  به دلیل کارایی که دارند و خدماتی که برای وکلا ارائه می دهند، در رده اپلیکیشن وکلا قرار می گیرند.

شبکه سازی

TechRepublic CamCard Free  یکی از بهترین کارتخوان های کارت تجاری برای پلتفرم اندروید می باشد. با ثبت نام در وب سایت CamCard برای ایجاد یک حساب کاربری می توانید از همگام سازی تمام اطلاعات اسکن شده در همه دستگاه ها بهره مند شوید. کارت های اسکن شده آسان تر و سریع تر از تایپ دستی اطلاعات در سیستم است. این اپلیکیشن بر روی سیستم عامل اندروید و iOS  و به صورت کاملاً رایگان قابل راه اندازی است.

امضای سند

یک وکیل غالباً دوست دارد امضای اسناد را در محل کار خود انجام دهد. شما به عنوان یک وکیل می توانید اسناد را در هر مکانی بنویسید و یا امضا کنید و همچنین امضای هر کسی را دریافت کنید. علاوه بر این:

  • می توانید هر گونه فایل از نوع PDF، Word، Dropbox، دوربین و یا ایمیل را آپلود کنید.
  • ورود با اثر انگشت
  • می توانید فایل ها را به همراه سند امضا شده ارسال کنید و یا آنها را در حساب کاربری رایگان SignNow ذخیره کنید.

این اپلیکیشن یکی دیگر از اپلیکیشن های بسیار کاربردی  برای حقوقدانان است و به عنوان اپلیکیشن وکلا در نظر گرفته شده که قابلیت راه اندازی روی سیستم عامل  iOS را دارد. شما در این اپلیکیشن کارهایی از قبیل نوشتن نامه یا وکالت نامه و یا بستن معامله املاک و مستغلات را می توانید انجام دهید. شما همچنین می توانید آن را برای پر کردن فرم های PDF، تبدیل یک عکس به یک PDF و گرفتن امضا از مشتریان آنلاین و یا بر روی دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنید.

می توان اشاره ای داشت به وبلاگ iDownload که لیست خوبی از گزینه های دیگر برای برنامه های رایگان و پرداخت کارت های کسب و کار و اسکن کارت برای سیستم عامل های هوشمند آیفون و اندروید ارائه می دهد.

یادداشت برداری

Livescribe 3 smartpen

بیشتر وکلای مدافع در محل کار خود هنوز هم یادداشت‌ برداری ها را با دست انجام می دهند. در چنین مواقعی اپلیکیشنsmartpen  به عنوان اپلیکیشنی که دست خط را می‌گیرد توصیه می شود و آن را به عنوان متن قابل جستجو ارسال می‌کند. از این اپلیکیشن می توان فایل هایی از نوع PDF ارسال کرد. این اپلیکیشن به عنوان اپلیکیشن وکلا می تواند بسیار در یادداشت برداری ها پرکاربرد باشد.

Evernote

اپلیکیشن Evernote  به عنوان پادشاه اپلیکیشن های یادداشت برداری شناخته شده است. این اپلیکیشن بهترین برنامه یادداشت برای سیستم عامل اندروید است. این اپلیکیشن در هر سیستم عاملی کار می کند و به طور خودکار بین همه آنها همگام سازی می شود. شما می توانید یادداشت های خود را تایپ کنید، صحبت خود را ضبط کنید و یا از یادداشت های خود عکس بگیرید. یادداشت ها را اسکن کرده و در دفترچه یادداشت ذخیره و برچسب گذاری و سازماندهی کنید. این اپلیکیشن برای وکلایی که چندین کار را هم‌زمان انجام می دهند در این لیست عالی است. از جمله ویژگی های این محصول اسکن کارت های کسب و کار، دیکشنری و ایجاد لیست کارهای انجام شده است. این اپلیکیشن برای انواع سیستم عامل قابل راه اندازی است. این اپلیکیشن یکی دیگر از   اپلیکیشن هایی است که در رده اپلیکیشن وکلا قرار می گیرد.

Drafts

به عنوان یک اپلیکیشن قوی به عنوان Evernote است، این می تواند برای یادگیری کمی سخت باشد. اپلیکیشن MacStories  به نام Drafts شناخته شد. توجه داشته باشید که این اپلیکیشن یک نرم افزار ظریف و اتوماتیک است که قابلیت راه اندازی روی سیستم عامل های iOS را داراست. رابط کاربری آن شبیه ایمیل است، بنابراین شما اساساً می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. Drafts همچنین باعث می‌شود که به راحتی یادداشت‌برداری کنید و به شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های دیگر اشاره کنید، اگر در این مورد فعال هستید. این اپلیکیشن یکی دیگر از  اپلیکیشن هایی است که در رده اپلیکیشن وکلا قرار می گیرد.

لیست کارهای انجام شده

Wunderlist

اپلیکیشنWunderlist  به طورکامل از سادگی و استحکام قابل توجهی برخوردار است. با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نیازی به تعیین مهلت، اضافه کردن یادداشت ها، اولویت بندی، ایجاد و برچسب گذاری چندین لیست ندارید. همچنین ویژگی های اضافی دسترسی فوق العاده بصری نیستند. در این اپلیکیشن با دوبار کلیک می توانید یک مورد به لیست برای افزودن تاریخ و اطلاعات بیشتر انجام می شود. برای مرتب سازی مجدد لیست ها و لیست موارد، فهرست و آیتم‌های فهرست را بکشید. آنها به طور یکپارچه بین موبایل، تبلت و رومیزی قرار می‌گیرد.

Google Keep

کسب و کار روزانه اپلیکیشن Google Keep را به یک اپلیکیشن کاملاً بصری و بدون مزاحمت برای ایجاد یادداشت ها و لیست کارهای روزمره به طور سریع تبدیل کرد. زمانی کار سخت تر شده که گوگل، گوگل ریدر را رها کرد. شاید درگیر شدن با اپلیکیشنی که ممکن است دوام نیاورد چندان جالب به نظر نرسد، به خصوص زمانی که شما انبوهی از کار را پیش رو دارید و کارتان لنگ یک اپلیکیشن شود. Google Keep برای کسانی که به ریسک کردن تمایل دارند، گزینه های خوبی از قبیل صدا، تصویر و کلیپ ارائه می دهد. این اپلیکیشن در قالب  اندروید و به صورت رایگان عرضه می شود.
بررسی متن و رونوشت دادگاه ها

در صورتی که مجبور شوید رونوشت های دادگاه را روی دستگاه بررسی کنید، اول از همه، این روشی تأسف برانگیز است و دوم نسخه های موبایل برای این منظور به وکیل توصیه می کند. یک اپلیکیشن وکلا در این زمینه بای قابلیت های زیر باشد:

  •  ایمیل را در Excel یا PDF با رنگ زرد به دستیار وکیل و همکاران یا متخصص حقوقی ارسال کنید.
  • اپلیکیشن زمان پرداخت وکیل را لیست کنید.
  • ورود به سیستم با Excel یا PDF قابل استخراج است.
  • خبرنگاران دادگاه می توانند رونوشت ها را بارگذاری کنند.
  • وکلا می توانند رونوشت های خود را با ارتقاء آپلود کنند.

به نظر می رسد راه های زیادی برای رسیدگی به پرونده ها در هر مکانی با استفاده از گوشی همراه ممکن می باشد. این اپلیکیشن ها در سیستم عامل های هوشمند اندروید و iOS به صورت کاملاً رایگان عرضه می شود. این اپلیکیشن یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که در رده اپلیکیشن وکلا قرار می گیرد.

تقویم

شما به عنوان یک وکیل می توانید روز دادگاه به سرعت تعداد روزهای دادگاه، روزهای تقویم، روزهای هفته بین دو تاریخ را محاسبه کنید. شما حتی می توانید محاسبات مربوط به تعطیلات دادگاه را به ویژه در حوزه اختیارات خود محاسبه کنید و نتایج جستجو را از طریق برنامه ایمیل ارسال کنید.

دیکشنری

Dictate+Connect

Dictate + با اتصال به ثبت قرارگیری صدا توصیه می شود. شما می توانید گوشی خود را به یک ضبط کننده دستی تبدیل کنید که می تواند به طور مستقیم و 24 ساعته در دسترس باشد. عقب بردن و نوشتن برای بررسی در برنامه فراهم می باشد. همچنین می توانید فوراً فایل صوتی را به فرستنده یا هر کسی به عنوان یک یادداشت کلامی ارسال کنید. نسخه رایگان اجازه می دهد جلسات ضبط با فعال سازی صدا انجام شود تا شما برنامه ها را با پرونده های صوتی محدود به 30 ثانیه تست کنید. این اپلیکیشن یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که در رده اپلیکیشن وکلا قرار می گیرد.
مذاکره

Negotiation 360º

Negotiation 360º  برای کمک به شما در بهبود مهارت های مذاکره کمک می کند. مایکل ویلر، استاد مدرسه کسب و کار هاروارد، Negotiation 360º را به دنبال ایجاد یک مذاکره کننده بهتر توصیه می کند. این داده ها و اطلاعات شامل ارزیابی های خود و مذاکرات شما را شامل می شود. این اپلیکیشن یک ابزار تحلیلی برای کشف نقاط قوت و سبک حل مسئله و پیدا کردن جایی است که شما می توانید در مذاکرات بعدی خود آنها را بهبود بخشید. این اپلیکیشن یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که در رده اپلیکیشن وکلا قرار می گیرد.

Picture It Settled

در این اپلیکیشن از تصویر تعیین شده برای تجزیه و تحلیل پیش بینی، هوش مصنوعی و داده های عمیق برای پیش بینی دوره و نتیجه مذاکره، تا زمان و مقدار حل و فصل آن استفاده می کند. اپلیکیشن با استفاده از داده ها از هزاران مورد برای پیش بینی نتیجه مذاکرات با درجه بالایی از دقت بهره می برد. این اپلیکیشن به صورت رایگان و قابل راه اندازی بر روی سیستم عامل هوشمند اندروید می باشد. این اپلیکیشن یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که در رده اپلیکیشن وکلا قرار می گیرد.

 

 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی