نرم افزار جامع پلیس + 10

نرم افزار جامع پلیس +10 یکی از خدمات الکترونیکی تعبیه شده در اپلیکیشن های حقوقی است که هموطنان عزیز را در پیدا کردن نزدیکترین دفاتر پلیس +10 ، ارائه خدمات غیر حضوری مربوط به استعلام خلافی خودرو، دریافت مدارک مربوط به صدور گواهینامه و گذرنامه، ثبت درخواست مشمولین نظام وظیفه و دیگر خدمات یاری می کند.  حتماً برای شما پیش آمده است که بنا به دلایلی مانند نیاز به خدمات گذرنامه و گواهینامه رانندگی، استعلام خلافی خودرو، گواهی عدم سوء پیشینه و خدمات دیگر، نیاز به مراجعه به دفاتر پلیس + 10 را داشته اید، اما بنا به دلایلی امکان حضور در دفاتر پلیس + 10 برای شما مهیا نشده است. همچنین با توجه به وضعیت ترافیک شهری و اهمیت زمان در زندگی افراد، بهتر است که به جای صرف مدت زمان طولانی در ترافیک و صف انتظار در دفاتر پلیس + 10، در منزل، محل کار و هر مکان دیگری که هستید، تنها با چند کلیک به صورت غیر حضوری درخواست و مدارک خود را ثبت کرده و آن را پیگیری کنید. نرم افزار پلیس + 10 جاجل با هدف ارائه خدمات دفاتر پلیس + 10 به صورت غیر حضوری تهیه شده است.

دلایل استفاده از نرم افزار جامع پلیس + 10

دفاتر پلیس + 10 که جدیداً با نام های دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی شناخته می شوند، زیر مجموعه ای از خدمات ارائه شده به صورت الکترونیک و تحت نظر پلیس در ایران است. دفاتر پلیس + 10 در سال 1382 برای اولین بار با هدف افزایش کیفیت خدمات رسانی در 10 زمینه مانند گواهینامه و گذرنامه آغاز به کار کرد و به تدریج تعداد دفاتر در سطح شهرها افزایش یافت. این دفاتر خدمات ذیل را ارائه می دهند:

 • ارائه خدمات مربوط به صدور المثنی گواهینامه رانندگی 
 • تمدید مدت زمان گواهینامه های رانندگی که تاریخ آن ها گذشته است.
 • ارائه خلافی خودرو و ثبت شکایات شما در خصوص مبالغ خلافی خودرو
 • صادر کردن کارت هوشمند و در صورت مفقود شدن، دریافت مدارک و صدور المثنی کارت هوشمند
 • دریافت مدارک برای صدور گذرنامه
 • استعلامات مربوط به سوء پیشینه و تشخیص هویت افراد
 • دریافت مدارک متقاضی پروانه کسب برای صدور و یا تمدید آن
 • دریافت مدارک مربوط به مشمولین نظام وظیفه و ثبت آن ها

بنابراین بخش اعظمی از ارائه خدمات پلیس به صورت الکترونیک در اختیار بخش خصوصی قرار داده شده است و تمامی افراد ممکن است در طول زندگی خود، چندین بار نیاز به مراجعه به دفاتر پلیس + 10 را داشته باشند. حال به دلایلی مانند صرف زمان زیاد در ترافیک های شهری و صف نوبت دهی در دفاتر پلیس + 10 و یا عدم امکان حضور در دفاتر پلیس + 10، بهتر است تمامی خدمات فوق به صورت غیر حضوری انجام گردد. می توان گفت که نرم افزار جامع پلیس + 10 یک خبر خوش برای تمامی خانم هایی است که به دلیل داشتن بچه کوچک نمی توانند به دفاتر پلیس + 10 مراجعه نمایند. همچنین با توجه به رشد تلفن های همراه هوشمند در عصر امروز، دسترسی به یک نرم افزار جامع پلیس + 10 آسان بوده و تنها با انتخاب چند گزینه قابل نصب است. 

 
ویژگی های نرم افزار جامع پلیس + 10 

 

 • در نرم افزار جامع پلیس + 10، بخش های مختلف با زبان ساده و روان توضیح داده شده است. بنابراین تمامی افراد با هر نوع سطح سوادی می توانند از نرم افزار جامع پلیس + 10 استفاده نمایند.
 • نرم افزار جامع پلیس + 10 برای نصب شدن تنها نیاز به یک گوشی هوشمند با حداقل امکانات دارد که امروزه در اختیار تمامی افراد است.
 • نصب نرم افزار جامع پلیس + 10 بسیار آسان است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. تنها با انتخاب چند گزینه، این نرم افزار بر روی گوشی شما نصب می شود.
 • کاهش هزینه، صرفه جویی در زمان، امکان ثبت درخواست در هر مکانی از ویژگی های نرم افزار جامع پلیس + 10 است.
 • تمامی بخش های نرم افزار جامع پلیس + 10 به صورت واضح و گام به گام توضیح داده شده است و نیازی به مراجعه به دفاتر پلیس + 10 وجود ندارد.
 • درگاه پرداخت الکترونیک پلیس + 10 در نرم افزار جامع پلیس + 10 تعبیه شده است که به صورت آنلاین اجازه پرداخت هزینه ها را به همراه کد پیگیری امکان پذیر می کند.

 
خدمات ارائه شده در نرم افزار جامع پلیس + 10 

نرم افزار پلیس  +10 از بخش های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از:

 • لیست دفاتر پلیس + 10 در سراسر کشور: در این بخش لیست تمامی دفاتر پلیس + 10 در سراسر کشور به همراه جزئیات آنان نوشته شده است. شما می توانید شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا لیست دفاتر پلیس + 10 در داخل آن شهر برای شما نمایش داده شود. همچنین با لمس بخش لوکیشن قرار گرفته برای هر دفتر، به گوگل مپ انتقال داده می شوید.
 • نحوه عملکرد دفاتر پلیس + 10: اگر نیاز به حضور در دفاتر پلیس + 10 را دارید و از عملکرد این دفاتر آگاه نیستید، ستاره های داده شده به هر دفتر توسط مراجعین قبلی می تواند به شما در انتخاب دفتر پلیس +10 مطلوب تر کمک کند.
 • بخش خدمات خودرو: در این بخش می توانید به خدماتی مانند دریافت خلافی خودرو، فک پلاک، استعلام نمره منفی گواهینامه ، وضعیت پلاک فک شده و استعلام تصادفات رانندگی دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر در مورد مبالغ خلافی خودرو شکایتی دارید، در بخش شکایات می توانید درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین یک بخش تحت عنوان تعویض پلاک خودرو در نرم افزار جامع پلیس + 10 وجود دارد که با ثبت اطلاعات و مدارک موردنظر، شما را از حضور در دفاتر پلیس +10 بی نیاز می کند.
 • بخش خدمات گذرنامه: در این بخش می توانید مدارک مورد نیاز برای صدور گذرنامه اصلی و المثنی را آپلود کرده و روند آن را پیگیری نمایید.
 • بخش خدمات نظام وظیفه: در این بخش درخواست مشمولان نظام وظیفه با ثبت مدارک انجام شده و قابل پیگیری است. همچنین آخرین وضعیت اتمام خدمت هم قابل مشاهده است. همچنین در صورت مفقود شدن کارت پایان خدمت، می توان مدارک مربوطه برای صدور المثنی کارت پایان خدمت را در نرم افزار جامع پلیس + 10 آپلود کرده و درخواست خود را پیگیری نمایید. 
 • بخش کارت سوخت: در این بخش می توانید مدارک خودروی خود برای دریافت کارت سوخت را ثبت نمایید. همچنین در صورتی که کارت سوخت شما مفقود شده است، می توانید با ثبت مدارک مربوطه روند صدور المثنی کارت سوخت خود را پیگیری نمایید.
 • از سایر بخش های نرم افزار جامع پلیس + 10 می توان به اجرائیات، پرداخت جریمه های رانندگی به صورت آنلاین، امکان پیگیری مرسولات پستی با داشتن شماره مرسوله، پرداخت قبوض آب و برق و تلفن و گاز و دریافت عدم سوء پیشینه اشاره کرد. همچنین در نرم افزار جامع پلیس + 10 یک بخش به عنوان ارتباط با ما قرار داده شده است که در صورت داشتن هر گونه سوال، می توانید سوالات خود را از طریق فرم تعبیه شده یا شماره تماس داده شده از همکاران مربوطه سوال فرمایید.

در میان تمامی نرم افزارهای پلیس + 10، نرم افزار پلیس + 10 جاجل جایگاه ویژه ای دارد. واسط کاربری ساده و جذاب نرم افزار پلیس + 10 جاجل به همراه جزئیاتی که در اختیار کاربران قرار داده شده است، می تواند انتخاب خوبی برای جایگزینی دفاتر پلیس + 10 در سراسر کشور باشد. شما می توانید این نرم افزار را به صورت رایگان از وب سایت رسمی جاجل، کافه بازار یا سیب آپ دانلود کنید و از انجام خدمات حقوقی خود در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت لذت ببرید. 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی