بهترین نرم افزار حقوقی برای مدیریت مورد قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط 5

بهترین نرم افزار حقوقی برای مدیریت پرونده قانونی 

کارهای قانونی متفاوت از مدیریت شرکت حقوقی است. نرم افزار حقوقی به بهره‌ وری و راه‌حل‌های تجاری برای ساده کردن کارها و جریان‌های کار روزانه، بهبود بهره‌وری و و افزایش بهره‌وری در تولید درآمد کمک شایانی می کند. از جمله نرم افزار حقوقی می توان به نرم افزارهای زیر اشاره کرد:
•    CaseFox
•    Lawcus
•    DPS 
•    SmartAdvocate
•    LawGro


نرم افزار حقوقی CaseFox

نرم افزار حقوقی CaseFox  یک نرم افزار حقوقی صدور صورت حساب رایگان برای وکلا و دیگر متخصصان است که به آنها در مدیریت عملکردشان  در کارها کمک می کند. این نرم افزار حقوقی یک راهکار مبتنی بر نقش چند کاربره است که به شما اجازه می دهد تا حسابداری، صورتحساب، مدیریت اعتبار صندوق ها ، مدارک ، هزینه ها، پرداخت ها، مشتریان و موارد دیگر را مدیریت کنید. در نرم افزار حقوقی CaseFox  زمان ردیابی هزینه برای هر دو زمان قابل پرداخت و غیر قابل پرداخت ساده است. همچنین این نرم افزار حقوقی چندین حساب عملیاتی را مدیریت می کند. 

نرم افزار حقوقی CaseFox  به عنوان راه حل تخصصی برای مدیریت صورتحساب به صورت خودکار با استفاده از سوابق ورودی برای ایجاد صورتحساب، وظایف صدور صورت حساب را بهبود می بخشد. شما می توانید زمان داده های وارد شده و اسناد را به فرمت Excel و PDF صادر کنید، پیکربندی نرخ های ساعتی مختلف برای موارد مختلف، استفاده از یک صفحه اصلی هزینه های درآمد و استفاده از یک تایمر رومیزی برای زمان بندی آسان است. همچنین ویژگی سرویس گیرنده و مدیریت پرونده این نرم افزار حقوقی شما را قادر می سازد تمام اطلاعات را در یک مکان ذخیره کنید، لیست اطلاعات مشتری را وارد کنید و دسترسی کاربران به موارد انتخاب شده را کنترل کنید. شما همچنین داشبورد، تقویم و گزارش ها را دریافت خواهید کرد. بنابراین میتوانید فاکتورهای پرداخت نشده، وظایف آینده، ساعتهای بدون هزینه را برای هر مشتری وارد کنید .

این نرم افزار حقوقی مبتنی بر ابر می باشد و با سیستم عامل های گوشی همراه از جمله Android و iOS سازگاری دارد.  علاوه بر این با حساب Xero و QuickBooks که از برنامه های Google می باشند و ذخیره سازی آنلاین Dropbox و Box همکاری می کند. 

نرم افزار حقوقی Lawcus

نرم افزار حقوقی Lawcus  یک نرم افزار حقوقی برای مدیریت پرونده هایی است که همکاری، مکالمه و کارکرد خودکار را در یک پلتفرم به ارمغان می آورد تا به شما در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان کمک کند. ویژگی های این نرم افزار حقوقی عبارتند از ردیابی زمان و هزینه، اتوماسیون کار، جمع آوری سند و مدیریت تماس، ادغام ایمیل، پورتال مشتری ایمن، فضاهای کاری و تیم، امنیت کلاس بانکی و پشتیبانی از زبان های بین المللی مهم می باشد.

با نرم افزار حقوقی Lawkus، متخصصین حقوقی می توانند با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن کارهایشان با استفاده از تابلو Kanban ، کارها، اسناد، قرار ملاقات ها و ... را اضافه کنند.  شما می توانید وظایف و فعالیت های خود را در زمان پیشرفت مشاهده و بررسی کنید و فایل های دیجیتال را در ابر نگه دارید تا بتوانید در هر زمانی و هر مکانی که به آنها نیاز دارید به آنها دسترسی پیدا کرده و روی آنها کار کنید. این نرم افزار حقوقی تواند به شما در تمام فرآیندهای روزانه و گردش کارها، از قبیل ایجاد سند از قالب های پیش ذخیره شده، برای تسریع در کارها و افزایش کارایی می کمک کند. شما به راحتی می توانید ایمیل های خود را به پوشه های مورد نظر خود بکشید. همچنین می توانید ارتباطات مشتری را با یک پورتال مشتری ایمن مدیریت کنید و  وظایف و اسناد را به اشتراک بگذارید. ویژگی فضای کاری این نرم افزار حقوقی برای شما توانایی ایجاد فضاهای آنلاین برای هر یک از تیم های خود را که در آن آنها می توانند با مشاوران داخلی و خارجی در تکالیف و موارد همکاری کنند، فراهم می کند.

نرم افزار حقوقی DPS 

DPS  یک شرکت فناوری حقوقی متعلق به بریتانیا است که محصولات نرم افزاری را پوشش می دهد که در زمینه های مختلف قانون مانند جرم و جنایت، حمل و نقل و آسیب شخصی فعالیت می کند. نرم افزار حقوقی مدیریتی آن شامل ابزارهایی برای مدیریت موارد مختلف، دیکتهدیجیتالی، حسابداری حقوقی و پورتال مشتری مطمئن است. نرم افزار حقوقی DPS  مدیریت مبتنی بر وب به متخصصین حقوقی ارائه می دهد تا بتوانند فایل های خود را مشاهده کنند و  خدماتی مانند یادداشت های حضور و غیاب، زمان ضبط و نیز ارسال ایمیل از راه دور را ارائه می دهد.

نرم افزار حقوقی DPS به عنوان یک سیستم  با یک پایگاه داده که تمام ابزارهایی را که در یک پلتفرم نیاز دارید قرار می دهد و به صورت اجزای یکپارچه، به شما این امکان را می دهد که به طور کارآمد با این نرم افزار حقوقی کار کنید، کار خود را پیگیری کنید و رشد شرکت حقوقی خود را افزایش دهید. این نرم افزار ترکیبی از ویژگی های مختلف از جمله مدیریت حسابداری یکپارچه حقوقی، دیکته دیجیتالی، گزارش های خودکار Excel، صفحه نمایش کاربر برای بارگذاری مجدد ، مدیریت  پورتال مشتری برای ردیابی می باشد. 


این نرم افزار حقوقی قادر است گزارشات کامل عملکرد گرافیکی مانند اهداف و هزینه های دریافت شده و رندر تولید کند. به عنوان مثال هزینه های متوسط در هر مورد، تجزیه و تحلیل منابع کسب و کار منبع، مدیریت زمان واقعی ،مدیریت هوش کسب و کار و KPI در مورد اعضای فردی و تیمی برای نظارت بر عملکرد کارهایی هستند که شما به کمک این نرم افزار حقوقی  انجام می دهید. به همین ترتیب این نرم افزار حقوقی اجازه می دهد ، ردیابی سطح بالا  داشته باشید تا شرکای تجاری و مدیران را به راحتی مدیریت کنید از زمان بهره وری بالایی داشته باشید و ریسک را به طورکامل در هر مرحله مدیریت کنید.

نرم افزار حقوقی SmartAdvocate

نرم افزار حقوقی SmartAdvocate یک نرم افزار مدیریت پرونده حقوقی است که از تکنولوژی پیشرفته تر استفاده می کند تا جریان کار را کاهش دهد، کارایی را افزایش دهد و وکلا را بهتر یاری کند. این نرم افزار حقوقی برای وکلا طراحی و برنامه ریزی شده و به دنبال پیدا کردن راه هایی برای شرکت های حقوقی برای بهبود بهره وری خود از طریق راه حل های تکنولوژیکی و در نتیجه افزایش سودآوری است. این نرم افزار حقوقی در حال حاضر توسط وکلا و برای موارد قضایی که شامل جراحت شخصی، جرم و جنایت، و سوء استفاده های پزشکی در سراسر ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های نرم افزار حقوقی SmartAdvocate عبارتند از :
•    گزارش ها و داشبورد ها برای رعایت مقررات
•    ضمائم ، مهلت ها و وضعیت  
•    تقویم برای ردیابی و نمایش قرار ملاقات های دادگاه هم در داخل و هم خارج از کشور 
•    ایمیل که می تواند تمام پیام های مربوط به پرونده را وارد کند و توزیع ایمیل ها را انجام دهد
•    مدیریت اسناد برای ایجاد، سازماندهی و ذخیره تمام پرونده های مورد نیاز شما
•    گردش کار و اتوماسیون کار با قالب های کار است که می تواند متناسب با روند کار شما باشد
•    جستجوی پیشرفته برای پیدا کردن آسان فایل ها از میا پرونده های موجود
•    مدیریت مخاطبین
•    جدول زمانی
•    ردیابی زمان سفارشی سازی
 و ...

نرم افزار حقوقی SmartAdvocate نرم افزاری است که می تواند بر روی رایانه های شما و سیستم عامل ویندوز نصب شود یا به عنوان SaaS استفاده شود همراه با قابلیت راه اندازی بر روی سیستم عامل های هوشمند تلفن همراه iOS و Android است. این نرم افزار حقوقی  با SendSuite و QuickBooks  ادغام شده و دارای وارد کننده موارد مربوط به وب سایت است که به طور خودکار از طریق وب سایت، سوالات مربوط به پرونده و اطلاعات مرتبط را وارد می کند.

نرم افزار حقوقی LawGro

نرم افزار حقوقی LawGro مجموعه ای جامع از ابزارهای مدیریت کارهای قانونی برای ایجاد روابط بهتر با مشتری ، کنترل کامل فرایندهای کاری و ساده سازی عملیات کاری می باشد. این نرم افزار حقوقی همچنین ویژگی های اتوماسیون را برای جلوگیری از صرف زمان در فرایندهای مداوم و وقت گیر فراهم می کند. به این ترتیب، شما می توانید ساعت های بیشتری را روی کارهای دیگر نیز تمرکز کنید .

نرم افزار حقوقی LawGro مجهز به شاخص رضایت مشتری است که به شما این امکان را می دهد تا رضایت مشتری را اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما تا چه میزان خوشحال و راضی هستند. بینش هوشمند از طریق این نرم افزار حقوقی می تواند منجر به  بهبود بیشتر روابط مشتری شود. علاوه بر این، این پلتفرم ویژگی های تجزیه و تحلیل در زمان واقعی را برای کمک به شما در درک بهتر در مورد چگونگی بهبود و رشد خدمات ، به دست می آورد.
پلتفرم LawGro مبتنی بر ابر، برای شرکت های حقوقی به منظور مشاهده و مدیریت تمام مشتریان آسان می باشد. همچنین می توان سطح دسترسی مختلف را برای اطمینان از محرمانه بودن و امنیت مشتری تعیین کرد.


 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی