بهترین نرم افزار حقوقی برای مدیریت مورد قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط2

نرم افزار حقوقی چیست؟

نرم افزار حقوقی به برنامه‌های نرم‌افزاری گفته می شود که برای کمک به وکلا و شرکت‌های حقوقی برای مدیریت پرونده‌های خود از جمله سوابق مشتری، برنامه‌ها و قراردادها ، صدور صورتحساب و دفترداری، فایل‌های کامپیوتری و اسناد طراحی شده‌اند. نرم افزار حقوقی منطبق با قوانین، سیاست‌ها و الزامات تعیین‌شده توسط مقامات قضایی و قانونی می باشد.

بهترین نرم‌افزار حقوقی برای مدیریت پرونده قانونی کدامند؟

کارهای قانونی متفاوت از مدیریت شرکت حقوقی است. نرم افزار به بهره‌وری و راه‌حل‌های تجاری برای ساده کردن کارها و جریان‌های کار روزانه، بهبود بهره‌وری و و افزایش بهره‌وری در تولید درآمد کمک شایانی می کند.  انتخاب ما در اینجا محصولات نرم‌افزار حقوقی برای مدیریت پرونده های قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط می باشد که دارای ویژگی‌های مشترکی برای رسیدگی به جنبه‌های قانونی تجاری می باشد. در اینجا می خواهیم از میان. از جمله نرم افزار حقوقی می توان به نرم افزارهای زیر اشاره کرد:
•    MyCase
•    Firm Central
•    ActionStep
•    Rocket Matter

 نرم افزار حقوقیMyCase  یک نرم‌افزار حقوقی برای مدیریت اجرایی مبتنی بر وب است که هدف از آن کمک به شرکت‌های کوچک و متوسط برای مدیریت پرونده‌ها، پیگیری زمان ، صدور قبض، و ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار شامل یک پلتفرم کامل برای رسیدگی به تماس‌ها، برنامه‌ریزی، مدیریت سند، مدیریت پرونده، صورت‌حساب آنلاین و صورت‌حساب نویسی، ردیابی زمان و مدیریت تقویم است.  دسترسی آنلاین در پلتفرم آن نیاز به دانش فنی ندارد و می‌توان آن را به راحتی با شیوه‌های اداری و مدرن اداره کرد.

پلتفرم این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات مهم پرونده را سازماندهی کنید، پیام‌های رمزنگاری شده را به طور مستقیم به مشتریان ارسال کنید، پرداخت‌های آنلاین را انجام دهید، با سرعت و دقت صورتحساب های حرفه‌ای را پیدا کنید، گزارش‌ها را با یک کلیک تهیه کنید و برنامه‌های همگام‌سازی را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید. هم شما و هم مشتریان تان می‌توانید از یک پورتال آنلاین ایمن استفاده کنید که تمام ویژگی‌ها برای به اشتراک گذاری اطلاعات را دارد. این امر ارتباط دوطرفه بین وکیل و مشتری و همچنین ثبت و پیگیری ارتباط را ممکن می‌سازد.
نرم افزار حقوقی MyCase  به شما اجازه را می‌دهد در هر زمانی، از هر مکان روی هر دستگاه با آن کار کنید. این نرم‌افزار حقوقی امکان راه اندازی روی سیستم عامل های android  وiOS  را فراهم می‌کند. همچنین به شما اجازه دسترسی به اسناد حیاتی، ارسال و دریافت پرونده‌ها، ارسال و دریافت هشدار و اطلاع برای رویدادهای مهم را می‌دهد و همه موارد مربوط به تحولات در مورد یک پرونده را نگه دارید. 


نرم افزار حقوقی Firm Central

نرم افزار حقوقی Firm Central ، یک سیستم مدیریت پروندهای قانونی است که توسط تامسون تاسیس شد تا به شرکت‌های کوچک قانون و افراد شاغل در مدیریت اداری، زمان و صدور قبض کمک کند و با ادامه الزامات آموزش قانونی به روز بماند. راه‌حل مبتنی بر ابر همه مراحل قانونی را به یک پلتفرم یکپارچه برای تسهیل مدیریت مواد، مدیریت اسناد، تقویم و برنامه‌ریزی، صدور صورتحساب ، سفارشی سازی اسناد، و نظارت و مدیریت ایمیل، می‌آورد. این نرم افزار برای ساده‌سازی، سازماندهی و افزایش روندها و فرآیندهای روزانه در شرکت مدرن طراحی شده‌است.

منافعی که شما می‌توانید با استفاده از نرم افزار حقوقی Firm Central به دست آورید شامل دسترسی به کل داده‌های قانونی شرکت ، هزینه دقیق و پیگیری زمان، ایجاد سریع فاکتورهای دقیق، کاهش خطر خطاهای قانونی و مدیریت آسان مهلت‌های زمانی دادگاه است. یکی از نکات برجسته نرم افزار حقوقی Firm Central ادغام آن با Westlaw Form Builder می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد که انواع فرم‌های حقوقی و اسناد را ایجاد، سفارشی سازی و ذخیره کنید. شما می‌توانید همه تشریفات اداری را با توجه به الزامات خاص یک مورد یا مشتری برای کاهش تعداد تکرارها و خطاها در آماده‌سازی سند، صرفه‌جویی در زمان و منابع، و حفظ تمرکزتان روی پرونده ها، نرم افزار را شخصی سازی کنید.
نرم افزار حقوقی Firm Central استانداردهای امنیتی  بر خط را بکار می‌گیرد تا تمام اطلاعات قانونی شما را ایمن نگه می دارد و در نگهداری اطلاعات رمزنگاری شده در هنگام انتقال تدابیر امنیتی به کار میگیرد. علاوه بر این نرم افزار حقوقی Firm Central با دیگر راه‌حل‌های پیشرو صنعت Thomson Reuters ادغام می شود تا کارایی و همکاری را افزایش دهد و شما را قادر می‌سازد که به سرعت و به راحتی از محاسبه مهلت‌های قانونی، ایجاد فاکتورهای شرکت، انجام تحقیقات قانونی بیشتر استفاده کنید.

نرم افزار حقوقی ActionStep 

نرم افزار حقوقی ActionStep  ، یک پلتفرم آنلاین است که هر چیزی که برای اداره شرکت تان از جمله مدیریت پرونده، حسابرسی یکپارچه و حسابرسی های بیشتر نیاز دارید را فراهم می‌کند. فناوری گردش کار منحصر به فرد و رویکرد یکپارچه در این نرم افزار حقوقی به شما کمک می‌کند کسب‌ وکار خود را راه‌اندازی کنید. این نرم افزار حقوقی بسیار انعطاف‌پذیر می‌تواند نیازهای ساده شرکت‌های کوچک و متوسط و نیز گروه‌های حقوقی بزرگ را مورد توجه قرار دهد. فراتر رفتن از حالت و مدیریت مهم در نرم افزار حقوقی ActionStep  ، ابزارهایی برای ثبت زمان، صدور صورت‌حساب، دفترکل کامل و حسابداری اعتماد ارائه می‌دهد. همچنین این نرم افزار حقوقی دارای ویژگی‌هایی برای مدیریت بازاریابی، فروش، کارمندان، کلمه عبور، امکانات و سیاست‌های بیمه‌ای می باشد.

ویژگی گسترده آن فرآیندها و جریان‌های کار را برای مدیریت اسناد، ثبت زمان، ثبت صورتحساب، حسابداری، حقوق و مدیریت تقویم  بین افراد دیگر را تنظیم می‌کند.  مراقبت از کسب ‌وکار و جنبه اجرایی به شما این امکان را می‌دهد که زمان بیشتری را صرف کار بر روی پرونده‌ها و ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود کنید. علاوه بر این، تولید فایل دیجیتالی کامل و همچنین جستجو و بازیابی اطلاعات مانند اسناد، ایمیل‌ها، یادداشت‌های پرونده، صدور صورت‌حساب و ... را می توان تنها در چند کلیک انجام داد.
با استفاده از داده‌های زنده فراهم‌شده توسط سیستم، شما می‌توانید به سرعت حروف، قراردادها و دیگر اسناد با کیفیت را ایجاد کنید. همچنین شما با استفاده از این نرم افزار حقوقی می‌توانید جریان‌های کاری خود را ساده و شخصی سازی کنید تا متناسب با نیازها و حوزه‌های عملی برای بالا بردن بهره ‌وری کاری، گسترش خدمات با کیفیت برای مشتریان، موجب افزایش سودآوری شرکت شوید. علاوه بر این، شما ابزارهایی مانند مدیریت ایمیل برای ذخیره و سند سازی آسان ایمیل ، مدیریت تقویم برای قرارها و برنامه‌ریزی موثر و صدور قبض مشتری برای تضمین صدور قبض و پرداخت به موقع مشتری را دارید..

نرم افزار حقوقی Rocket Matter

Rocket Matter یک نرم‌افزار حقوقی برای مدیریت کارهای مبتنی بر ابر می باشد که برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ معرفی شد. این امر برای شرکت‌های حقوقی در نظر گرفته شده‌است که به دنبال افزایش درآمد خود بدون کاغذ یا افزایش اعتماد به حسابداری خود هستند.  این نرم افزار حقوقی به شما کنترل کلی کسب ‌وکار شرکت را با ویژگی‌هایی که می‌تواند به شما در بهینه‌سازی فرآیند صدور قبض ، پرداخت با سرعت بالا و مرتب سازی برنامه کمک کند. همچنین شما از هر جایی و هر مکانی و در هر موقعیت زمانی می توانید با شرکت خود ارتباط برقرار کنید. همانطور که اشاره شد این کارها در این نرم افزار حقوقی بدون صرف کاغذ انجام می شود تا به شما در صرفه‌جویی در زمان، پول و منابع کمک کند.

نرم افزار حقوقی Rocket Matter به طور خاص برای شیوه‌های کوچک و متوسط طراحی‌شده است و سرعت و دقت در ایجاد فاکتورها و مدیریت اسناد را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید تمام مدارک لازم را در یک مکان واحد از طریق یک ماژول مدیریت سند که همراه با عملکرد بالا و پایین وجود دارد، ذخیره کنید. همچنین شما می‌توانید از سرویس‌های ذخیره‌سازی ابر دیگری مانند Dropbox  و Box استفاده کنید چون نرم افزار حقوقی Rocket Matter به خوبی با برنامه‌ها و خدمات شخص ثالث ادغام می‌شود. این نرم افزار حقوقی ارزشش را دارد که با LawToolBox  متحد شود تا هرگز یک مهلت دادگاه را از دست ندهید. این به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از تقویم، تاریخ را برای مسائل مربوط به حوزه‌های قضایی سراسر ایالات‌متحده را وارد کنید. این کار باعث می شود شما مهلت‌های زمانی منتشر شده و  تغییر در تاریخ آنها را بدانید.
همکاری با شرکت حقوقی شما یک ویژگی پیام‌رسانی فوری در داخل پلتفرم، شما را قادر می‌سازد تا با هر چیزی که در شرکت شما پیش می‌رود به روز بمانید. علاوه بر این شما می‌توانید پرونده‌ها را به اشتراک بگذارید وکنفرانس‌های ویدیویی تهیه کنید.
 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی