بهترین نرم افزار حقوقی برای مدیریت مورد قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط

نرم افزار حقوقی به برنامه‌های نرم‌افزاری گفته می شود که برای کمک به وکلا و شرکت‌های حقوقی برای مدیریت پرونده‌های خود از جمله سوابق مشتری، برنامه‌ها و قراردادها ، صدور صورتحساب و دفترداری، فایل‌های کامپیوتری و اسناد طراحی شده‌اند. نرم افزار حقوقی منطبق با قوانین، سیاست‌ها و الزامات تعیین‌شده توسط مقامات قضایی و قانونی می باشد.
 جنبه تجاری نرم افزار حقوقی معمولا در مدارس حقوق تدریس نمی‌شود. از این رو هدف اولیه از پرونده قانونی و نرم‌افزار حقوقی، کمک به شرکت‌های حقوقی و افراد حرفه‌ای قانونی است که به آن نیاز دارند تا امور حقوقی خود را به خوبی اداره ‌کنند. به این ترتیب نرم‌افزار حقوقی دارای ویژگی‌هایی برای مدیریت پرونده ،بررسی تضاد منافع، اساسنامه، پیگیری زمان برای صدور صورت‌حساب، مونتاژ مستند، ارتباطات، ثبت تقویم و برنامه‌ریزی و ارتباط با مشتری و دیگران است.

به همین ترتیب، نرم‌افزار حقوقی یک فناوری‌ مفید برای شرکت‌های حقوقی مدرن به حساب می آید و کارهایی از جمله پردازش کلمه، یادداشت‌های دسکتاپ، رمزنگاری دیسک، امنیت رمز عبور، مدیریت ایمیل و سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری را مدیریت می کند. به طور کلی، نرم‌افزار حقوقی به افزایش بهره‌وری کمک می‌کند و بازاریابی شرکت‌های حقوقی را بهبود می‌بخشد تا مشتریان بیشتری را جذب کند.  این یکی از عواملی است که یک شرکت حقوقی را نوآور می‌سازد.

مطالعات نشان داده‌اند که وکلا و شرکت‌های حقوقی به طور فزاینده‌ای از راهکارهای مبتنی بر وب و فناوری برای پیشبرد کارهای خود استفاده می‌کنند. طبق گزارش سال ۲۰۱۸ تکنولوژی قانون امروز  ۳۰ درصد از وکلای شرکت های منفرد و کوچک از نرم‌افزار حقوقی بهره میبرند. در حالی که در شرکت‌های بزرگ‌تر نرخ استفاده از نرم افزار حقوقی تا  ۶۲ درصد نیز گزارش شده است. 
در اینجا ما می خواهیم شما را با چند نرم‌افزار حقوقی برای مدیریت پرونده های قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط که توسط متخصصان گردآوری شده‌اند،معرفی کنیم. نرم افزار حقوقی به شما کمک خواهد کرد که مشخص کنید کدام راه‌حل مناسب‌ترین روش برای کسب ‌و کار و مسائل قانونی شما می باشد.

بهترین برنامه‌های نرم‌افزار مدیریت پرونده قانونی کدامند؟

کارهای قانونی متفاوت از مدیریت شرکت حقوقی است. نرم افزار به بهره‌وری و راه‌حل‌های تجاری برای ساده کردن کارها و جریان‌های کار روزانه، بهبود بهره‌وری و و افزایش بهره‌وری در تولید درآمد کمک شایانی می کند.  انتخاب ما در اینجا محصولات نرم‌افزار حقوقی برای مدیریت پرونده های قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط می باشد که دارای ویژگی‌های مشترکی برای رسیدگی به جنبه‌های قانونی تجاری می باشد. در اینجا می خواهیم از میان 20 نرم افزار حقوقی برتر دنیا به تعدادی از آنها اشاره ای داشته باشیم و شما را با آنها تا حدودی آشنا کنیم. از جمله نرم افزار حقوقی می توان به نرم افزارهای زیر اشاره کرد:
•    Practice Panther
•    Clio
•    Bill4Time
•    My Case


نرم افزار حقوقی PracticePanther

  نرم افزار حقوقیPracticePanther  در صدر فهرست نرم‌افزارهای حقوقی در جهت مدیریت پرونده های قانونی به دلیل کارایی بسیار بالا قرار دارد. استفاده از یک پلت فرم آنلاین، قابلیت‌های بسیاری را به یک فرد شهودی و عادی ارائه می دهد. با این نرم‌افزار حقوقی، شما برای مدیریت زمان، برنامه‌ریزی، صدور صورت‌حساب، پردازش پرداخت‌ها، و مدیریت هزینه خدماتی دریافت خواهید کرد.  علاوه بر این نرم‌افزار حقوقی PracticePanther از اجزا مدیریت ارتباط با مشتری و مدیریت پرونده برای تسهیل ارتباطات و پیگیری همه موارد حقوقی و قانونی تشکیل شده است.

چیزی که نرم افزار حقوقی PracticePanther را از بقیه نرم افزارهای حقوقی متمایز می سازد، عملکرد هوشمندانه این نرم افزار حقوقی  از جمله توانایی تولید چندین سفته در یک کلیک، پذیرش کارت‌های اعتباری از فاکتور، صورت‌حساب ساعتی، نرخ ثابت، اعتماد به حساب و ادغام با برنامه‌های کسب ‌و کار پیشرو می باشد. علاوه بر این شما می‌توانید از این نرم افزار حقوقی به صورت آنلاین با پلت فرم و نرم افزار های تلفن همراه، زمان و هزینه در هر دستگاه، ارسال پیغام‌های امن به پورتال مشتری و دیگران کار کنید. این سیستم از امنیت درجه اقتصادی با رمزنگاری درجه نظامی ۲۵۶ بیتی استفاده می‌کند و دارای تنظیمات امنیتی قابل تنظیم، پشتیبان گیری بلادرنگ، و مدیریت فایل سازگار باHIPAA  می باشد. 
در این نرم افزار حقوقی علاوه بر محافظت از داده‌ها، شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی از این نرم افزار حقوقی بهره ببرید و با مدیران حساب اختصاصی از طریق کانال‌های تماس همچون تلفن و ایمیل ارتباط برقرار کنید و به منبعی از ویدئو و مطالب آموزشی دست یابید. نرم افزار حقوقی PantherPack توانسته ۹۷ درصد نرخ رضایت از هزاران شرکت حقوقی را در ۳۵ کشور که از این سیستم استفاده می‌کنند ، بدست آورد. 


 نرم افزار حقوقی Clio

نرم افزار حقوقیClio  برای مدیریت بهتر قانونی کارها طراحی شده‌است و تمام قابلیت‌های لازم برای اجرای موثر قانون را ارائه می‌دهد. نرم افزار حقوقی Clio ابزار قدرتمندی برای مدیریت پرونده‌ها، مشتریان، داده‌ها، اسناد، تقویم‌ها، پیگیری زمان، گزارش دهی و حسابداری به شما ارائه می دهد. به عنوان نرم افزار حقوقی مدیریت کامل برای ادارات قانونی، هدف از این سیستم کمک به ارائه دهندگان خدمات قانونی است که می‌توانند جزئیات را سازماندهی، اسناد را به اشتراک بگذارند، پرداخت‌ها را انجام دهند و حسابداری قانونی انجام دهند.

پلت فرم آنلاین نرم افزار حقوقی Clio به شما کمک می‌کند که مدیریت حقوقی را از طریق یک سیستم سازگار با کاربر تسهیل کنید که به راحتی در دسترس قرار می‌گیرد. این سیستم به شما این امکان را می‌دهد که مدیریت اطلاعات کارآمد، مستندسازی، مشتری مداری و مدیریت پرونده‌ها، برنامه‌ریزی قرار ملاقات‌ها ، حسابداری اداری و حسابداری حقوقی، پیگیری و گزارش دهی را به عهده بگیرید. نرم افزار حقوقی Clio  با بیش از ۷۰ برنامه کسب‌وکار ارتباط برقرار می‌کند و یک پلت فرم یکپارچه قوی به شما ارائه می‌دهد که با حسابداری ، ایمیل، ذخیره‌سازی آنلاین، دروازه‌های پرداخت، پایگاه‌داده‌ها و دیگر نرم‌افزارها و خدمات کار می‌کند.
 نرم افزار حقوقیClio  به این خصوصیت خود می‌بالد که تنها نرم‌افزار حقوقی است که یکپارچه با Fastcase ادغام می‌شود که در نهایت یک کتابخانه قانون ملی گسترده را به شما ارائه می دهد. اپلیکیشن حقوقی Fastcase  شامل موارد و قوانین اولیه برای ۵۰ ایالت آمریکا و پوشش جامع فدرالی است. نرم افزار حقوقیClio  با اجازه دادن به شما برای جستجو، مرتب‌سازی، و تجسم موارد و داده‌ها انقلاب بزرگی در میان نرم افزارهای حقوقی به عمل آورده است. شما حتی می‌توانید جلسه تحقیق خود را در اپلیکیشن حقوقی Fastcase ثبت کنید و فعالیت خود را در نرم افزار حقوقیClio  ثبت کنید.


  نرم افزار حقوقی Bill4Time

نرم افزار حقوقیBill4Time  یک ردیاب زمان و صورت‌حساب نویس است که برای نیازهای ارائه دهندگان خدمات حرفه‌ای مثل شاغلان حقوقی، حسابداران، پیمانکاران و کسب و کارهای کوچک ساخته شده‌است. این نرم‌افزار حقوقی به شما کمک می‌کند کارها را در هر زمانی و از هر جایی پیگیری کنید، صدور قبض خود را انجام دهید و درآمد از دست رفته را بازیابی کنید. نرم افزار Bill4Time  به شما کمک می‌کند تا کارها را از طریق اتصال گوشی همراه به اینترنت پیگیری کنید.


با این نرم افزار شما همچنین می‌توانید به سرعت فاکتورهای دقیقی و کامل، هزینه‌ها و تخفیف‌ ها را تولید کنید که به راحتی در اختیار مشتریان قرار گیرد. شما می‌توانید نرخ‌های صدور صورتحساب نامحدود و صورت‌حساب  دسته ای ایجاد کنید و فاکتورهای سفارشی را که مشتریان شما می‌توانند دریافت و مرور کنند را ایجاد کنید. مشتریان شما می‌توانند از طریق پورتال پرداخت ایمن به صورت آنلاین پرداخت ها را انجام دهند و از سرعت، راحتی و امنیت پرداخت آنلاین، چه کامل و چه نسبی، از طریق کارت اعتباری یا حساب پای پال لذت ببرند. شما می‌توانید وضعیت مالی و داده‌های حسابداری را به سادگی با ورود به داشبورد کاری در نرم افزار مشخص کنید.
نرم افزارBill4Time  از صدور صورت‌حساب به صورت ساعتی با پایه نرخ ثابت پشتیبانی می‌کند و مطابق با استانداردهای تبادل اطلاعات الکترونیکی ، آن ها را یک سیستم گسترده در میان متخصصان حقوقی مورد استفاده قرار می دهد. این نرم‌افزار با کانال‌های پرداخت مختلف و دروازه‌ها از جمله Quickbooks، PayPal و دیگر پردازشگرهای کارت اعتباری کار می‌کند. این سیستم همچنین قابلیت ذخیره‌سازی آنلاین را نیز به همراه دارد و شما را قادر می‌سازد تا اسناد را در ابر دیتا سنتر ذخیره کرده و آن‌ها را با موارد خاص هماهنگ کنید.
 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی