بهترین نرم افزار حقوقی برای مدیریت مورد قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط 4

بهترین نرم افزار حقوقی برای مدیریت پرونده قانونی 

کارهای قانونی متفاوت از مدیریت شرکت حقوقی است. نرم افزار حقوقی به بهره‌ وری و راه‌حل‌های تجاری برای ساده کردن کارها و جریان‌های کار روزانه، بهبود بهره‌وری و و افزایش بهره‌وری در تولید درآمد کمک شایانی می کند. انتخاب ما در اینجا محصولات نرم افزار حقوقی برای مدیریت پرونده های قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط می باشد که دارای ویژگی‌های مشترکی برای رسیدگی به جنبه‌های قانونی تجاری می باشد. از جمله نرم افزار حقوقی می توان به نرم افزارهای زیر اشاره کرد:
•    Workshare
•    LegalTrek
•    HoudiniEsq
•    Sheriasoft LPM


نرم افزار حقوقی Workshare

نرم افزار حقوقی Workshare یک نرم افزار حقوقی برای  مدیریت اسناد است که برای متخصصین حقوقی ایجاد شده است و به آنها اجازه می دهد تا هنگام رعایت مقررات و دستورالعمل های حرفه ای، ریسک ها و تلفات را مدیریت و کنترل کنند. تکنولوژی امروز به وکلا اجازه می دهد تا به سرعت از طریق کانال های آنلاین مانند ایمیل، فایل ها و اسناد را ارسال کنند. اسناد ویژه ای برای دسترسی به گیرنده اشتباه فرستاده می شوند یا دچار حملاتی مانند هک می شوند که برای رفع این مشکلات و  به اشتراک گذاری تمام اسناد از طریق ایمیل و برنامه های دیگر از ابرداده حساس استفاده می شود. این راهکار زمینه های کاری امن و سازمان یافته را برای معاملات قانونی فراهم می کند و برای کار بر روی حجم زیادی اسناد مهم ایده آل است.


این نرم افزار حقوقی به شما این امکان را می دهد که اشتراک گذاری اسناد را با همکاران و مشتریان داشته باشید. شما می توانید در هر مکانی و هر زمانی که می خواهید  این نرم افزار حقوقی را بر روی کامپیوتر رومیزی، لپ تاپ و سایر دستگاه ها اجرا کنید و یا به پلتفرم آن دسترسی پیدا کنید. محتویات سند با استفاده از متادیتا که به طور کامل از آنها جدا شده ، امن هستند. این راه حل توسط تکنولوژی پیشرو در جهان به نام  DeltaView که به شما اجازه می دهد دو سند را در عرض چند ثانیه، در هر مکانی که شما در حال کار هستید و یا از هر پلتفورمی که استفاده میکنید، مقایسه کنید. همچنین  نرم افزار حقوقی Workshare با  Outlook، DMS  یا  Office   365  و اسناد اصلی و سیستم های مدیریت پرونده ها ادغام شده است.
تغییر اتوماتیک در Outlook به شما اجازه می دهد تا با یکبار کلیک، پرونده ها را با تغییرات باز کنید. با توجه به این اصل پرونده ها را بارگیری می کند و مقایسه شما را به سرعت انجام می دهد. شما می توانید نظرات خود را با تغییر ماهیت یا گروه بندی بر اساس نوع، طبقه بندی کنید که بر اساس آنچه که بیشتر از همه اهمیت دارد تمرکز کنید. هنگامی که شما نیاز به مقایسه دو سند دارید، دقیقا می توانید ببینید چه چیزی تغییر کرده  و خیلی سریعتر به نسخه نهایی برسید.

نرم افزار حقوقی LegalTrek

نرم افزار حقوقی LegalTrek  یک نرم افزار حقوقی برای مدیریت پرونده های حقوقی برای شرکت حقوقی متوسط است که قصد دارند کسب و کارشان رشد کند و سودآوری بیشتری داشته باشند. استفاده از این نرم افزار حقوقی همه جانبه در سازماندهی، صدور صورت حساب و مدیریت مشتریان، اسناد و سایر فرایندهای کسب و کار بسیار حیاتی است. شما به کمک این نرم افزار حقوقی قادر خواهید بود نظارت کاملی بر موارد مهم ، افزایش سودآوری با پرداخت صورتحساب به موقع و دقیق، مدیریت پروژه های قانونی و موارد و ایجاد فاکتورهای حرفه ای در عرض چند دقیقه و موارد دیگر را داشته باشید. این نرم افزار حقوقی یک سیستم واحد برای تمام داده های شما که قابل مشاهده، ساختار یافته، به روز شده و به راحتی قابل دسترسی  هستند می باشد.

از آنجا که اطلاعات سند و مشتری در یک مکان امن متمرکز ذخیره می شود شما می توانید به کمک نرم افزار حقوقی LegalTrek، به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را جستجو کنید. همچنین به کمک به کمک نرم افزار حقوقی LegalTrek ،گردش کار شرکت شما ساده، سازمان یافته و خودکار نگهداری می شود. علاوه بر این شما می توانید وظایف و افرادی که برای  این وظایف اختصاص داده شده است، برنامه های قرار ملاقات، و مهلت های تقویم و نقاط قوت را کنترل کنید.  به این ترتیب با استفاده از این نرم افزار حقوقی ، می توانید زمان دقیق ردیابی و پرداخت صورتحساب دقیق داشته باشید و به مشتریان خود خدمات لازم را ارائه دهید.

نرم افزار حقوقی LegalTrek  در ابر قرار می گیرد و به شما انعطاف پذیری لازم را  برای ارائه نیازهای شرکت شما فراهم می کند.  شما می توانید همه اطلاعات را در رایانه و شبکه خود داشته باشید که در صورت خرابی ممکن است اطلاعات شما از دست برود و یا می توانید تمام اطلاعات خود را در پایگاه های میزبان ابری نگه دارید که در این صورت شما در صورت خرابی سیستم، می توانید به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید.  این نرم افزار حقوقی با Gmail و Outlook ادغام شده است و به عنوان بسته اولیه یا طرح سازمانی مشتری در دسترس می باشد.

نرم افزار حقوقی HoudiniEsq

نرم افزار حقوقی HoudiniEsq برای کمک شرکت های کوچک در کارهای مرتبط با کسب و کار مانند سازماندهی اسناد، تنظیم برنامه ها و قرار ملاقات ها، نشانه گذاری تقویم ها برای جلسات و موارد دیگر، ارائه شده است. این نرم افزار حقوقی می تواند بر روی ابر و یا به صورت پیش فرض اجرا شود . نرم افزار حقوقی HoudiniEsq مجموعه گسترده ای از ویژگی ها و قابلیت ها مانند زمان و هزینه های ردیابی، صورتحساب و پرداخت ها، مدیریت مشتری و دیگران را ارائه می دهد. این نرم افزار تمام موارد را در کسب و کار از لحاظ قانونی کنترل می کند و به شما و تیم حقوقی شما کمک می کند تا بهترین خدمات حقوقی را برای مشتریان خود ارائه دهید.

نرم افزار حقوقی HoudiniEsq  بر فرآیندهای ارتباطات و اطلاعات برای مدیریت ساده کسب و کار دفاتر قانونی  متمرکز می شود. از جمله ویژگی های این نرم افزار می توان به مدیریت مشتریان، قراردادها، واسطه ها، تماس مشتری و ارتباطات مشتری از طریق ایمیل و نامه های گواهی شده اشاره کرد. می توانید با استفاده از این نرم افزار بر کلیه موارد قانونی شرکت و وکلا نظارت داشته باشید. علاوه بر اینکه شما قادر خواهید بود به طور دقیق زمان و هزینه ها را ردیابی و پرداخت های دقیق برای مشتریان خود داشته باشید. مشاغل قانونی و مدیریت یک شرکت حقوقی کاملا متفاوت هستند و نرم افزار حقوقی HoudiniEsq به شما کمک خواهد کرد که یک مدیریت کاملاً قانونی در چنین مواردی داشته باشید. 

این نرم افزار دارای یک ویژگی بسیار مفید است و آن هم این است که توانایی تعیین منافع و حذف اختلافات را به شما می دهد. این قابلیت مانع از بین بردن صلح و آرامش و ایجاد اختلاف در شرکت و مشتری می شود. بد نیست بدانید که با هر مورد با عینیت برخورد می شود. این نرم افزار با تعدادی از ابزارهای تجاری و خدماتی مانند  Adobe Acrobat، Word، Excel، QuickBooks، برنامه های تقویم، خدمات پستی، گوگل و … ادغام  شده است.  ایجاد و ارسال اسناد و قالب های سفارشی  در نرم افزار حقوقی HoudiniEsq  چندان مشکل نیست و این نرم‌افزار حقوقی در دو قالب SaaS و Cloud در دسترس می باشد.
 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی