7 اپلیکیشن وکلا

بسیاری از شما با نام اپلیکیشن کم و بیش آشنایی دارید و می دانید که اپلیکیشن به برنامه های موبایل گفته می شود که بسیاری از آنها کارهای روزمره ما را انجام می دهند.اپلیکیشن وکلا، برنامه ای که مختص وکلا طراحی و پیاده سازی شده است. اپلیکیشن وکلا، متخصصین حقوقی را  در بسیاری از کارهای حقوقی یاری می کند و به آنها اجازه می دهند بر کارهای مهم تر تمرکز بیشتری داشته باشند. در ادامه می خواهیم به معرفی 7 اپلیکیشن وکلا که برای iPad کاربردی بوده و برای وکلا و شرکت های مجری قانون عرضه شده اند، بپردازیم.

iPad تنها یک بازی یا یک اسباب‌بازی نیست. iPad ابزاری است که کارایی را با برخی از اپلیکیشن ها که به عنوان اپلیکیشن وکلا معرفی شده اند، افزایش می‌دهد. وکلا به طور قابل ملاحظه ای از iPad در فعالیت‌های خود به عنوان بخشی از توسعه دفاتر قانون بدون کاغذ و یا به عنوان ابزاری استفاده می‌کنند که آن‌ها را قادر می‌سازد تا کار خود را از راه دور و در هر شرایطی که ممکن است در یک دادگاه نشسته‌ باشند، انجام دهند. اگر می خواهید از راه دور کارهای خود را انجام دهید، یک دفتر قانون بدون کاغذ راه‌اندازی کنید یا یک شغل قانون مجازی داشته باشید، iPad یک ابزار ضروری برای اداره امور قانونی شما می باشد.

اپلیکیشن وکلا-Dropbox

Dropbox  یک سیستم به اشتراک گذاری فایل است که به عنوان یک اپلیکیشن وکلا که بسیار نیز پرکاربرد می باشد میان وکلا شناخته شده است. Dropbox  به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا فایل‌هایی مانند عکس‌ها، اسناد و ویدیو را از یک دستگاه به دیگری منتقل کنند.Dropbox ، می تواند در iPad و یا حتی دستگاه‌های اندروید و بلک بری باشد.  هر پرونده‌ای که در یک پوشه Dropbox  اشتراک گذاشته می‌شود به طور خودکار بین دستگاه‌ها و افرادی که وکیل مجاز هستند تقسیم می‌شود. یک وکیل می‌تواند به جای حمل پرونده‌های کاغذی، با به کارگیری یک دستگاه، آن  را به دادگاه بفرستد تا پرونده‌های مشتری را بخواند و یادداشت برداری کند. Dropbox  یکی از بهترین ابزارهایی است که یک وکیل می‌تواند به روش و قانون خود برای ایجاد یک دفتر قانونی بدون کاغذ اقدام کند. هرچه فایل های شما بزرگ‌تر باشند، سود بیشتر عاید شما خواهد شد. این ابزار به عنوان یک اپلیکیشن وکلا برای اشترک گذاری اطلاعات مهم قانونی در میان متخصصان حقوقی و  وکلا بسیار استفاده می شود.

اپلیکیشن وکلا-ReaddleDocs

ReaddleDocs  یک مدیر اسناد است که اسناد را ذخیره می‌کند تا بتوانید به آن‌ها در هر مکانی دسترسی داشته باشید.  ReaddleDocsبه عنوان یک اپلیکیشن وکلا می‌تواند به PDF ها، اسناد Microsoft Office ، فایل‌های iWork  اپل و هر سندی که بهPDF  تبدیل شده‌است، دسترسی داشته باشد. فایل هایPDF  را می توان با استفاده از رنگ‌های چندگانه برچسب گذاری کرد و همچنین آنها را اضافه کرد. پرونده‌ها می‌توانند با استفاده از خدمات اشتراک فایل مانند Dropbox، GoogleDocs، MobileMe  و iDisk  بارگذاری یا بارگیری شوند. این اپلیکیشن ها به عنوان اپلیکیشن وکلا که برای وکلا یک ابزار عالی برای خواندن و علامت‌گذاری پرونده های راکد و رونوشت های محاکمه است، می باشد. صفحات مهم می‌توانند به عنوان سربرگ باشند، قسمت‌های مهم را می توان برجسته کرد و یادداشت‌های مرجع می‌توانند بدون نیاز به باز کردن فایل روی کامپیوتر، از هر دستگاهی و به خصوص iPad اضافه شوند.

اپلیکیشن وکلا-GoodReader

وکلا به دو دسته تقسیم می‌شوند، وکلایی که GoodReader  یا ReaddleDocs  را که بهترین نمایشگر سند هستند، را دانلود و استفاده می‌کنند. GoodReader به عنوان یک اپلیکیشن وکلا می‌تواند کتاب‌ها، فیلم‌ها، نقشه‌ها و تصاویر را نمایش دهد. همچنین قادر به انجام حاشیه‌نویسی در اطراف اسناد، زوم به اندازه 50X ، انجام یک جستجوی متنی و جهش از نقطه ای به نقطه دیگر در سند با هایپر لینک‌ها، می باشد. GoodReader به وکلا اجازه می‌دهد تا صفحات PDF  را مسطح کنند، بنابراین آن‌ها غیرقابل ویرایش خواهند بود اما در هر برنامه کاربردی نمایش داده می‌شود که برای این کار می‌توان از برنامه های PDF خوان استفاده کرد. GoodReader  به عنوان یک اپلیکیشن در سال ۲۰۱۰ اولین فروش شرکت iPad بود. GoodReader  و ReaddleDocs  خیلی با قیمت مناسب قیمت‌گذاری می‌شوند، بنابراین هیچ دلیلی برای دانلود نکردن این دو اپلیکیشن برای پیدا کردن اینکه کدام یک برای شما بهتر عمل می‌کند، نیست.

اپلیکیشن وکلا-Fastcase

این برنامه کاربردی، دسترسی قابل‌ حمل به کل کتابخانه قانون Fastcase  و سیستم تحقیقاتی قانون برای آزادی در انجام کارها فراهم می‌کند. این برنامه باعث ایجاد نتایج تحقیقات قانونی با سرعت فوق‌العاده می‌شود که به کاربر امکان دسترسی کامل به شرایط ایالتی و فدرال را می‌دهد که در آن خدمات اضافی در اختیار کاربر قرار می‌گیرند اما نسخه رایگان این اپلیکیشن وکلا برای استفاده در تحقیقات قانونی در دسترس نیست. آیا تا به حال در سالن دادگاه بوده اید و آرزو داشته اید که کاش می‌توانستید به دنبال پرونده‌ای برای ذکر این موضوع باشید که فراموش کرده‌اید چاپ کنید؟ با استفاده از این اپلیکیشن، وکلا می‌توانند بدون ترک دادگاه تحقیق قانونی را قبل از شروع جلسه دادگاه، انجام دهند.

 اپلیکیشن وکلا- Square Register

اگر می خواهید کارت های اعتباری خود را با  هر دستگاهی ایجاد کنید، Square Register پردازنده کارت اعتباری شما خواهد بود. شما یک کارت خوان رایگان دریافت خواهید کرد که به  هر دستگاهی از جمله iPad و آیفون وصل می شود تا کارت های اعتباری  MasterCard، Visa، American  Express و Discover را در وب سایت خود ثبت کنید. هیچ هزینه ماهانه ای برای این کار وجود ندارد و شما براساس هر معامله کارت اعتباری هزینه می کنید. Square Register  قبل از قبول شدن اعتبار شما را اجرا نمی کند، اما برای پرداخت بعضی از پردازنده های کارت اعتباری روند آن کمی طولانی تر می باشد.

اپلیکیشن وکلا-TrialPad

TrialPad  یک ابزار قدرتمند برای سازماندهی موارد برای دادگاه است. بر خلاف بسیاری از برنامه هایی که فقط توسط وکیل ها برای استفاده در شیوه های خود مورد استفاده قرار گرفته اند، TrialPad  به عنوان یک اپلیکیشن وکلا و به طور خاص توسط وکلا برای استفاده در دادگاه طراحی شده است. این اپلیکیشن اجازه می دهد تا وکلا بتوانند سازماندهی، حاشیه نویسی و مدیریت فایل های پرونده خود را برای جلسات دادگاه، دادگاه های هیئت منصفه، سخنرانی های واسطه، را انجام دهند. علاوه بر این سایر تنظیمات یک سند یا عکس در TrialPad  صرفاً باید به فرمت سازگار با Adobe PDF تبدیل شود. TrialPad همراه با ابزارهایی مانند برجسته سازی، redline  و redact که به شما امکان می دهند، تصاویر و نمایش ها را با استفاده از یک پروژکتور یا یک مانیتور نمایش دهید.

اپلیکیشن وکلا-iAnnotate

iAnnotate  ابزاری PDF  خوان و حاشیه نویس است که قدرت بیشتری را نسبت به اکثر برنامه های حاشیه نویسی ارائه می کند. اپلیکیشن iAnnotate به عنوان یکی از مهم ترین اپلیکیشن وکلا است که می خواهد بدون صرف کاغذ پیاده سازی شده و یک وکیل می تواند اسناد را از طریق ایمیل باز کند، فرم ها را پر کند، قراردادها را امضا کند، یادداشت ها را یادداشت برداری سیستمی کند و اسناد را از طریق برجسته سازی برجسته کند. اگر در حین انجام کارهایتان اشتباه می کنید، آن را با  Undo، Redo  و یا Erase پاک کنید. این اپلیکیشن می تواند اسناد Word و PowerPoint را وارد کند و وب سایت ها را به اسناد PDF تبدیل کند. همچنین حاشیه نویسی ها را می توان به PDF متصل کرد، بنابراین هیچ کس نمی تواند پس از ارسال آنها را تغییر دهد و شما می توانید اسناد را به طرق مختلف باز کنید.

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی