بهترین نرم افزار حقوقی برای مدیریت مورد قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط 3

کارهای قانونی متفاوت از مدیریت شرکت حقوقی است. نرم افزار به بهره‌وری و راه‌حل‌های تجاری برای ساده کردن کارها و جریان‌های کار روزانه، بهبود بهره‌وری و و افزایش بهره‌وری در تولید درآمد کمک شایانی می کند.  .  انتخاب ما در اینجا محصولات نرم‌افزار حقوقی برای مدیریت پرونده های قانونی در شرکت‌های کوچک و متوسط می باشد که دارای ویژگی‌های مشترکی برای رسیدگی به جنبه‌های قانونی تجاری می باشد. در اینجا می خواهیم از میان. از جمله نرم افزار حقوقی می توان به نرم افزارهای زیر اشاره کرد:
•    CosmoLex
•    Alt Legal
•    LexRex
•    MerusCase


 نرم افزار حقوقی CosmoLex

نرم افزار حقوقی CosmoLex  یک نرم افزار حقوقی برای  مدیریت حقوقی مبتنی بر وب است که به منظور کمک به دفاتر قانون کوچک و تمرین کنندگان انفرادی در زمینه کسب و کار قرار دارد. این نرم افزار حقوقی به ابزارها و ویژگی هایی از قبیل مدیریت صورتحساب، نگهداری زمان، حسابداری کسب و کار، اعتماد حسابداری، تقویم ها و وظایف، اسناد و ایمیل ها مجهز است. در پورتال مشتری این نرم افزار حقوقی  سازماندهی و ذخیره تمام اطلاعات مشتری و اسناد موردنظر آنلاین آسان می شود. همچنین مجموعه گسترده ای از ابزارهای مدیریت کار را برای رسیدگی به اسناد، ایمیل ها، مخاطبین و گردش کارها  در اختیار شما قرار می دهد.

نرم افزار حقوقی CosmoLex  دارای حسابداری داخلی قانونی است که در کنار زمان قانونی و مدیریت صدور صورت حساب و قانون، یک سیستم حسابداری اداری کاملا سازگار است. با استفاده از این ویژگی، هر ساعت کاری و هزینه ای که پرداخت می کنید، تمام پرونده های صورتحساب به صورت جریان های حسابداری ساده می شوند که نتیجه آن در صورتحساب و پرداخت خدمات ، جریان نقدی را بهبود می بخشد و سود شما افزایش می یابد. شما برای اجرای صورتحساب و حسابداری جداگانه ، به برنامه های دیگری نیازی ندارید.

نرم افزار حقوقی CosmoLex  به سرعت بارگذاری می شود و دارای رابط کاربر پسند می باشد. این نرم افزار حقوقی برای سهولت، سرعت و دقت در کارهای حقوقی طراحی شده است. شما لازم نیست هر گونه راه اندازی، تعمیر و نگهداری و بروزرسانی برای این نرم افزار حقوقی انجام دهید زیرا سیستم آن به طور کامل برای انجام عملیات بدون نگرانی در ابر قرار دارد.
نرم افزار حقوقی Alt Legal
نرم افزار حقوقی Alt Legal  یک نرم افزار حقوقی برای مدیریت پرونده های قانونی است که به طور خاص برای پوشش دادن قانون مالکیت معنوی طراحی شده است. این نرم افزار حقوقی به شما این امکان را می دهد که به صورت خودکار آن را بروزرسانی کنید، جمع آوری جزئیات کلیدی مشتری را انجام دهید و یادآوری تاریخ و زمان و تولید پرونده های IP  را برای شما فراهم می کند. این نرم افزار حقوقی به شما کمک می کند تا از انجام وظایف تکراری و از بخش های خطرناک و خسته کننده ای از قانون آیین نامه راهنمایی خلاص شوید. بنابراین می توانید زمان و تلاش بیشتری را در پرونده های IP خود و رشد تجارت قانون خود قرار دهید.
    

نرم افزار حقوقی Alt Legal  با یک ویژگی هوشمند همراه است که شما را قادر می سازد تا برای مشتریان خود، علائم تجاری، ثبت اختراعات و برنامه های حق تکثیر را به فایل های خود اضافه کنید. این نرم افزار حقوقی می تواند مهلت های مربوط بهIP  جهانی را مدیریت کند و همچنین مصرف کنندگان را به طور منظم مدیریت کند. مشتریان شما به راحتی می توانند اطلاعات مرتبط را تنها با یک کلیک روی  لینک ها ، دفاتر IP و اسناد درخواستی را مشاهده کنند. سیستم هدایت کننده همچنین می تواند به صورت خودکار هر گونه پرونده ای را که انجام داده اید را شناسایی کند، پرونده ها را به روزرسانی کند و تمام مراحل ثبت نام را بدون مداخله دستی محاسبه کند. این نرم افزار حقوقی به طور قابل ملاحظه ای زمان صرف شده برای معمولترین درخواستها  را کاهش می دهد. به همین ترتیب، ارتباط حضوری بین شما و مشتریان را از بین می برد زیرا شما فقط می توانید یک لینک به نرم افزار حقوقی سفارشی ارسال کنید که در آن آنها می توانند جزئیات و فایل های خود را ارسال کنند.

شما و مشتری شما می توانید به طور منظم بر روی وضعیت برنامه یا تغییرات از طریق یادآوری های ایمیل، گزارشاتی تولید کرده و تاریخ های کلیدی را به تقویم ها و برنامه های روزانه خود اضافه کنید. نرم افزار حقوقی Alt Legal انتقال داده ها را به کاربران جدید و پشتیبانی نامحدود ارائه می دهد.

نرم افزار حقوقی LexRex

نرم افزار حقوقی LexRex  یک نرم افزار مدیریت پرونده حقوقی آنلاین هوشمند و امن می باشد که برای کمک به شرکت های حقوقی مدرن از بیشترین فناوری های روز  بهره می برد.  این پشتیبانی ، فرآیندهای کلیدی  را قادر می سازد تا متخصصان قانونی بتوانند به طور موثر مدیریت مشتریان و موارد خود را با استفاده از ضبط جزئیات مشتری، مدیریت موارد جامع و صورتحساب، و پذیرش پرداخت آنلاین انجام دهند.     

این پلتفرم ساده مدیریت مشتریان و موارد دیگر را با اجازه دادن به شما برای راه اندازی نرم افزار حقوقی LexRex از طریق دستگاه های IT ،گوشی هوشمند، رایانه لوحی یا لپ تاپ را فراهم می سازد. شما با استفاده از این نرم افزار حقوقی انعطاف بیشتری برای سفارشی کردن پرونده های مشتری ، همگام سازی اسناد و تقویم ها و دسترسی به سیستم در هر مکانی و در هر زمانی خواهید داشت . همچنین می توانید تمام جنبه های کسب و کار در قانون مدیریت، سازماندهی فایل ها و اسناد، برنامه ریزی وظایف و قرار ملاقاتها، تولید فاکتورهای حرفه ای و پذیرش پرداخت آنلاین را انجام دهید. علاوه بر این نرم افزار حقوقی  LexRexبه شما این امکان را می دهد تا از طریق یک جدول زمانی، پیشرفت فعالیت ها  را کنترل کنید، زمان صرف شده در مورد کار را بررسی کنید، ارتباط با مشتری از جمله ایمیل، نامه، فاکتورها، و تماس تلفنی را داشته باشید و پرونده ها را با توجه به پارامترهایی که تعیین می کنید مانند منطقه ، ساختار، محیط کار و ... سفارشی کنید.


در این داشبورد منحصر بفرد، به طور کلی مواردی مانند جلسات، اسناد، ایمیل، تماس ها، وظایف و هزینه ها را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید زمان صرف شده در فعالیت های مربوط به کار و فعالیت هایی را که در حال انجام هستید یا انجام شده اند را مشاهده کنید. علاوه بر این برای شركتهای حقوقی شما طرح های مختلفی را برای صدور صورتحساب تهیه می كند و فاكتورهای دقیقی را ارائه می دهد.

نرم افزار حقوقی MerusCase

نرم افزار حقوقی  MerusCase یک نرم افزار حقوقی  مدیریت حقوقی مبتنی بر ابر است که با دیگر  نرم افزارهای حقوقی به طور ظاهری از لحاظ ساده سازی اتوماسیون ، ردیابی زمان، صورتحساب، برنامه ریزی، ایمیل و مدیریت موارد دیگر سازگار است. تمام ابزار و ویژگی های این نرم افزار حقوقی  در یک پلتفرم ساده برای استفاده قرار می گیرند که می توانید از هر دستگاهی و از هر مکانی و در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشید. نرم افزار حقوقی   MerusCase  به طور اتوماتیک وظایف روزانه خود را با استفاده از فناوری پیشرفته که می تواند توسط شرکت های حقوقی با ابعاد و بخش های مختلف مورد استفاده قرار گیرد، انجام می دهد.

این سیستم ایده آل مختص شرکت های حقوقی است که می خواهند هزینه ها را کاهش دهند، در زمان صرفه جویی کنند و تمرکز بیشتری بر خدمت به مشتریان داشته باشند.  نرم افزار حقوقی  MerusCase با ویژگی ها و توانایی هایی که دارد شما را برای اتوماسیون و مدیریت کارآمد سند، ردیابی زمان و ردیابی صورتحساب، همکاری تیمی، آموزش و ذخیره سازی داده های امن با خود همراه می سازد. شما از این سیستم برای پیدا کردن سریع اطلاعات با استفاده از برچسب مخاطبین مرتبط، تکالیف و سایر اسناد بر اساس نوع می توانید استفاده کنید. الگوریتم پیش بینی این نرم افزار حقوقی ، نتایج مربوطه را بر اساس فیلترهای مختلف و همچنین جستجوی جهانی ارائه می دهد که محتویات هر سند را مطابق با معیارهای شما جستجو می کند. شما همچنین می توانید جمع آوری کل اسناد، ادغام اطلاعات پرونده، و صدور اطلاعات در اسناد PDF یا Word را داشته باشید.


نرم افزار حقوقی  MerusCase یک سیستم حسابداری پیشرفته ارائه می دهد که نیاز به یک سیستم حسابداری جانبی را از بین می برد و به شما اجازه می دهد تا پرداخت صورتحساب را سریع تر انجام دهید و پیگیری پرداخت ها را انجام دهید. این نرم افزار حقوقی  35 گزارش داخلی که اطلاعاتی راجع به مشتریان و عملکرد شرکت شما را در اختیارتان قرار می دهد. امنیت داده ها و ذخیره سازی اطلاعات از طریق رمزنگاری SSL و ذخیره سازی ابری حفظ می شود.

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی