اپلیکیشن وکلا، راهکاری آنلاین برای خدمات وکلا

اپلیکیشن وکلا برای حذف نیاز به مراجعه به دفاتر وکلا جهت مشاوره و تنظیم لوایح، قراردادها، شکوائیه ها و غیره تهیه شده است.اپلیکیشن وکلا شامل قسمت های مختلفی مانند مشاوره با وکلا، مجموعه قوانین و مدیریت کارهای انجام شده توسط وکلا است. همچنین در اپلیکیشن های وکلا می توانید به آدرس تمامی دفاتر حقوقی و قضایی سراسر کشور دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن وکلا یکی از خدمات انجام شده در حوزه الکترونیک برای انجام کارهای حقوقی مرتبط با وکلا به صورت آنلاین است. اپلیکیشن وکلا امکانی را فراهم کرده است تا بتوانید به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر وکلا، با مجرب ترین وکلا از راه دور ارتباط برقرار کرده و سوال خود را بپرسید. دیگر نیازی نیست که برای دستیابی به آخرین قوانین وضع شده در ایران، کتاب های حجیم را مطالعه کرده و یا در اینترنت جستجو کنید؛ کتابخانه ای در اپلیکیشن وکلا قرار داده شده است که به صورت رایگان متن قوانین و کتاب های حقوقی را گردآوری کرده است. همچنین اگر به دنبال تنظیم قرارداد، نگارش لایحه، دادخواست، شکوائیه و یا اظهارنامه هستید، با پرداخت هزینه ای ناچیز در اپلیکیشن وکلا، این خدمات را به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین در اپلیکیشن وکلا بخشی برای مدیریت کارهای انجام شده توسط وکلا در نظر گرفته شده است.

اپلیکیشن وکلا

اپلیکیشن وکلا برای اقشار مختلفی نوشته شده است. قشر اول وکلا و مشاورین حقوقی هستند که می توانند از این اپلیکیشن ها برای کمک به مدیریت کارهای حقوقی خود استفاده کنند، قشر دوم دانشجویان یا علاقه مندان به حقوق هستند که می توانند از این اپلیکیشن ها برای دسترسی به منابع حقوق روز دنیا استفاده کنند و قشر آخر افراد عادی هستند که می توانند به آدرس دفاتر حقوقی و دادگاه ها و دادسراها در سراسر ایران دسترسی داشته و یا برخی از خدمات حقوقی خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر قضایی و حقوقی انجام دهند. هدف از ساخت اپلیکیشن های وکلا، شبیه سازی خدمات ارائه شده توسط وکلا به صورت آنلاین و کمک به دسترسی هر چه بهتر به وکلای سراسر کشور است. 

مدیریت کارهای حقوقی با اپلیکیشن وکلا

همان گونه که قبلاً اشاره شد، بخشی از اپلیکیشن های وکلا برای مدیریت هرچه بهتر کارهای حقوقی وکلا تعبیه شده است. نکته جالبی که در مورد این اپلیکیشن ها وجود دارد آن است که به طور معمول استفاده از این اپلیکیشن ها به صورت آفلاین و بدون دسترسی به اینترنت انجام پذیر است. معمولاً این قسمت دارای زیر بخش هایی است از جمله:

  • بخش یادآوری جلسات: در این بخش می توانید تاریخ و ساعت جلسات به همراه نام فرد ملاقات کننده و موضوع جلسه را به همراه توضیحات خود وارد کنید. در صورتی که تاریخ و ساعت جلسه وارد شده با جلسه ثبت شده از قبل تداخل داشته باشد، اپلیکیشن وکلا این هشدار را به شما می دهد. همچنین کافیست تاریخ مورد نظر خود را بر روی تقویم مشخص کرده تا بتوانید لیست جلسات خود را در آن تاریخ به خصوص مشاهده کنید. همچنین برای یادآوری جلسات خود، در برخی اپلیکیشن وکلا، بخش هشدار دهنده ای فعال است که ساعاتی قبل از برگزاری جلسه، ساعت و موضوع آن را به شما یادآوری می کند.
  • بخش ثبت اطلاعات موکلین: در این بخش می توانید اطلاعات کاملی از موکلین خود شامل اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس و آدرس و توضیحی در مورد پرونده آنان را ثبت کنید. در صورتی که نیاز به اطلاعات موکل خود داشته باشید، کافیست نام وی را جستجو کرده و یا از لیست مشاهده شده، موکل خود را انتخاب کنید تا اطلاعات وی برای شما به نمایش درآید.
  • بخش ثبت اطلاعات پرونده ها: در این بخش می توانید اطلاعات مربوط به پرونده های خود را وارد کنید. قابلیت جالبی که این بخش از اپلیکیشن وکلا دارد این است که شما می توانید علاوه بر اطلاعات پرونده های در دست اقدام، تمامی پرونده های گذشته و به اتمام رسیده خود را در آن بایگانی کنید. بنابراین در هنگام نیاز به اطلاعات هر کدام از پرونده های خود، به سرعت به اطلاعات مورد نظر خود دست یابید. برای دسترسی هر چه سریع تر به اطلاعات خود، فیلترهای مختلفی مانند تاریخ، نام موکل و سایر اطلاعات در هنگام جستجو وجود دارد. علاوه بر ثبت اطلاعات، شما می توانید تمامی اسناد و مدارک یا عکس از صفحات پرونده را برای هر پرونده به صورت جداگانه آپلود کنید. البته به شما این اطمینان را می دهیم که ضریب امنیتی اپلیکیشن وکلا بالا بوده و هیچ گونه تهدیدی برای سرقت اطلاعات پرونده های شما وجود ندارد.
  • بخش ثبت اطلاعات مراجعه کنندگان به دفتر شما: اگر به دنبال یک اپلیکیشن مدیریت کننده برای دفتر خود می گردید، به شما اپلیکیشن وکلا را پیشنهاد می دهیم. در این اپلیکیشن می توانید تمامی اطلاعات مربوط به مراجعه کنندگان به دفاتر خود اعم از اطلاعات پرداخت های مالی، ساعت ملاقات، موضوع ملاقات و نتیجه ملاقات را ثبت کنید. 
  • بخش یادداشت ها: در بیشتر اپلیکیشن های وکلا بخشی برای نوشتن یادداشت های شخصی و اضافی در نظر گرفته شده است.

 دسترسی به بهترین منابع حقوقی به روز دنیا با اپلیکیشن وکلا

یکی از پرطرفدارترین بخش اپلیکیشن وکلا، دسترسی به صدها و هزاران منبع حقوقی دنیا و قوانین حقوقی حاکم بر هر کشور است. منابع حقوقی شامل کتاب های حقوقی ایرانی و یا خارجی و تمامی قوانین حقوقی شامل قانون اساسی، قوانین کیفری، قوانین مدنی، قوانین بین الملل، قوانین مجازات اسلامی و غیره است. برخی از کامل ترین اپلیکیشن های وکلا، علاوه بر قوانین داخل ایران، قوانین کشورهای مختلف را نیز گردآوری کرده اند که می توانند به عنوان یک منبع مهم برای وکلا و دانشجویان و محققان در زمینه حقوقی به کار روند. 

دسترسی به آدرس دفاتر حقوقی و وکلا در سراسر ایران با اپلیکیشن وکلا

اگر به دنبال آدرس به روز دفاتر قضایی الکترونیک و دفاتر حقوقی مانند دفاتر پست بانک، پلیس + 10، پیشخوان دولت و ثبت اسناد رسمی هستید، اپلیکیشن وکلا را بر روی گوشی خود نصب کنید. در ابتدا نوع دفتر حقوقی و یا دفتر قضایی الکترونیک را انتخاب کرده و سپس با انتخاب شهر، می توانید لیست دفاتر مربوط به شهر مورد نظر خود را دریافت کنید. بهتر است هر ماه یک بار گوشی خود را به اینترنت وصل کنید تا لیست دفاتر به روز رسانی شود.

دریافت مشاوره با وکلا در اپلیکیشن وکلا

در بخش دریافت مشاوره، با پرداخت هزینه ای اندک، می توانید سوالات خود را از بهترین مشاورین حقوقی در تمامی زمینه های حقوقی مانند خانوادگی، کیفری، بین الملل، مهاجرت و غیره بپرسید و پاسخ سوال خود را در اسرع وقت دریافت کنید. در این بخش با ثبت خلاصه ای از پرونده خود و آپلود مدارک و اسناد خود و در صورت لزوم شرح توضیحات خود به صورت صوتی، سوال خود را پرسیده و منتظر پاسخ بمانید. تمامی پاسخ ها توسط وکلای مجرب در زمینه مورد نظر شما داده می شود. ممکن است وکلا برای پاسخگویی به سوالات شما به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشند که در این صورت شما می توانید سوال مطرح شده توسط آنان را در اپلیکیشن وکلای خود ببینید و به آن پاسخ دهید. این پرسش و پاسخ ها تا رسیدن به پاسخ کامل سوال شما ادامه پیدا خواهد کرد و نیازی به پرداخت هزینه اضافه ندارد.

 
اپلیکیشن وکلای جاجل

اپلیکیشن وکلای جاجل جدیدترین اپلیکیشن حقوقی در زمینه خدمات ارائه شده توسط وکلا است که به صورت رایگان از طریق سایت مربوطه، کافه بازار یا سیب اپ قابل دانلود است. اپلیکیشن وکلای جاجل با بهره گیری از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی سعی کرده است خلاهای حس شده در بخش خدمات حقوقی آنلاین را پوشش داده و نیازهای حقوقی مردم را برطرف نماید. اپلیکیشن وکلای جاجل دارای منوی ساده ای است که به سادگی توضیح دهنده محتوای خود است. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شماره تماس درج شده در اپلیکیشن و با همکاران ما در تماس باشید.

 

، اپلیکیشن حقوقی جاجل، اپلیکیشن حقوقی ، بهترین اپلیکیشن حقوقی ، وکیل هوشمند شما ، اپلیکیشن مشاور حقوقی ، مشاور حقوقی همراه ، اپلیکیشن وکلا ، خدمات قانونی ، نرم افزار حقوقی ، نرم افزار جامع حقوقی ، نرم افزار جامع ثبتی ، نرم افزار جامع پلیس + 10 ، اپلیکیشن جامع حقوقی ، اپلیکیشن ، دفاتر اسناد رسمی ، محضر ، دفتر اسناد رسمی